Опен-ейр для «Дяді Вані»

1. Опен-ейр для «Дяді Вані» П ремьер нової постановки однієї з найвідоміших п'єс Антона Чехова пройшла...
  2. Опен-ейр для «Дяді Вані»

Опен-ейр для «Дяді Вані»

П ремьер нової постановки однієї з найвідоміших п'єс Антона Чехова пройшла музеї-заповіднику «Меліхово» - маєтку письменника. Глядачі зможуть побачити спектакль 20 і 23 липня, а також 2, 9, 12, 15, 19 і 25 серпня.

Актори вистави «Дядя Ваня»

Від попередніх проектів цей спектакль відрізняє те, що він створений безпосередньо для Меліхова: інтер'єри старовинного будинку, його фасад і тераса, на якій зазвичай і грають всі вистави, які привозили в садибу, стануть не просто фоном для роботи акторів, а частиною постановки.

За нову версію «Дяді Вані» взявся режисер Іскандер Сакаев - автор знаменитого спектаклю «Чехов. Комедія. Чайка », розбурхала весь театральний Мінськ в минулому році. Тоді режисер оголив гостру іронію Чехова, показавши глядачам безжального і яскравого письменника. Тепер Сакаев сконцентрувався на внутрішньому світі його героїв.

Вибір майданчика для нового спектаклю невипадковий. Саме в Меліхові Чехов працював над «Дядей Ванею»; цілий ряд епізодів з життя в садибі, які ми можемо знайти в чеховських щоденниках, знайшли своє відображення в п'єсі. Автори обіцяють використовувати мінімальну кількість реквізиту, однак до початку вистави гості пройдуть «за лаштунки» - в будинок письменника, а вже після третього дзвінка потраплять в «зал» - відкритий майданчик перед терасою.

Прем'єрні покази «Дяді Вані» в постановці Іскандера Сакаева приурочені до 120-річчя п'єси. Проект створений за участю Міністерства культури Московської області, Літературно-меморіального музею-заповідника «Меліхово» і Благодійного фонду Олега Єфремова.