Як виробити англійський акцент?

Коли ми йдемо по вулиці, трапезувати в кафе, гуляємо по парку, їдемо в метро, ​​ми часто чуємо, як мімопроходящій народ майстерно намагається вимовити українське слово російською і, навпаки, російське слово українською Коли ми йдемо по вулиці, трапезувати в кафе, гуляємо по парку, їдемо в метро, ​​ми часто чуємо, як мімопроходящій народ майстерно намагається вимовити українське слово російською і, навпаки, російське слово українською. Як же це ріже слух і в той же час, мимоволі викликає на нашому обличчі скорочення м'язів, яке перетворюється в посмішку.

Деякі люди кажуть, що це суржик (до речі, так називається хліб, який зроблений з суміші борошна різних видів зерна), а інші радять позбутися акценту.

Що ж по суті являє собою акцент? Це вимова, в якому ми чуємо звукові особливості прислівники або чужої мови, рідше індивідуального вимови. У сьогоднішній статті наша команда пропонує вам кілька порад для того, щоб ви змогли виробити англійський акцент.

Цю тему ми обрали не випадково. Днями в школу прийшла нова учениця, яка звернулася в Native English School для того, щоб наша школа допомогла їй з постановкою мови. Так само вона розповіла нам, що для неї дуже важливо вирішити це завдання, так як російський акцент в англійській мові доставляє їй значний дискомфорт. Наші вчителі помітили, що граматичні правила дотримуються новою ученицею досить добре, пише вона грамотно, але якість вимовлених слів значно відрізняється від мови носіїв мови. Коли учениця N приїжджала в англомовних країну, місцеві жителі, почувши її мова, постійно запитували, звідки вона, говорили, що по акценту чути, що ця людина приїжджий. А ученицю N подібні зауваження, навіть зроблені з благими намірами, досить швидко виводили з себе. Тому проблему потрібно було вирішувати. Посилаючись на свій значний досвід викладання, наші вчителі виділили кілька пунктів, які варті уваги тих людей, які хочуть позбутися від російського акценту і виробити англійський акцент.

Перший пункт називається «Наголос».

Тут найчастіше виникає плутанина, коли ви зустрічаєте слово досить знайоме вам і схоже читається російською мовою Тут найчастіше виникає плутанина, коли ви зустрічаєте слово досить знайоме вам і схоже читається російською мовою. За звичкою ви можете поставити наголос на той склад, на який ви ставите його в рідній мові. Наприклад, слово «стандарт».

Standard / 'stændəd / - станд а рт

Чітко видно, що в російській і англійській мові наголос ставиться на різні склади. Тому, щоб не заплутатися, потрібно перевіряти слово, в якому ви сумніваєтеся, в словнику.

Другий пункт називається «Інтонація».

Часто нашого брата дізнаються по інтонації Часто нашого брата дізнаються по інтонації. Звинувачують російськомовного людини в монотонності. Деякі люди, які проживають в англомовних країнах, навіть ображаються, так як вважають, що злите вимова, відсутність інтонації висловлює неповагу до мови. Потрібно пам'ятати, що ми повинні поставити наголос на знаменну частина мови. Це може бути іменник, займенник, дієслово, прикметник або прислівник. Але не привід, союз, вигук і слово, яке не несе в собі лексичного значення.

Третій пункт називається «Артикуляція звуків»

Останній, але не менш значний пункт Останній, але не менш значний пункт. Артикуляція звуком розповідає про те, як ми повинні правильно налаштувати свій мовний апарат для того, щоб вимовити певний звук. Правильно читати букви вам допоможе англійська транскрипція. Але ми все ж виділимо основні літери, які дуже важливо вимовляти на російський манер, а так, як їх вимовляють носії мови. Це: W, R, O, TH. Так само потрібно пам'ятати, що глухі приголосні англійської мови ми вимовляємо з предиханіем.

Якщо говорити про практичну сторону, то крім спілкування з носіями мови, ви можете тренувати свій англійський акцент і вдома. Знайдіть цікавий фільм англійською мовою з субтитрами, дивіться його, прокручивайте назад і повторюйте фрази за героями, максимально намагаючись скопіювати їх вимову.

На добірка вам допоможе:
ТОП-10 серіалів, які можна подивитися на англійській мові

Native English School бажає вам успіхів у виробленні англійської акценту і завжди допоможе вам поставити хорошу англійську мову. Приходьте на курси англійської з носіями мови. До зустрічі в школі! =)