Найбільший каток в Європі з'явиться біля фонтану "Дружба народів" на ВДНГ - Москва 24, 02.10.2014

1. Найбільший каток в Європі з'явиться біля фонтану "Дружба народів" на ВДНГ
  2. Найбільший каток в Європі з'явиться біля фонтану "Дружба народів" на ВДНГ
  3. Найбільший каток в Європі з'явиться біля фонтану "Дружба народів" на ВДНГ

Фото: m24.ru

На території ВДНГ в районі фонтанів "Дружба народів" і "Кам'яна квітка" з'явиться льодовий каток. Столична влада оголосили конкурс на створення об'єкта.

Штучне льодове покриття, яке з'явиться на головній алеї, стане найбільшим за площею в Європі .

Сума договору на будівництво катка складає більше 763 мільйонів рублів. Заявки на проведення робіт приймаються до 8 жовтня. Сам каток з необхідною інфраструктурою повинен з'явиться вже до кінця листопада.

Відзначимо, що в головному виставковому центрі міста взимку також буде працювати фудкорт. Тут гості ВДНГ зможуть підкріпитися під час прогулянки або катання на ковзанах.

До кінця цього року за дорученням Сергія Собяніна буде розроблена єдина концепція розвитку ВДНГ . На думку мера Москви, ВДНХ повинна розвиватися як найбільший культурно-виставковий центр і головний загальнодоступний парк столиці. Передбачається, що ВДНГ стане найбільшим в столиці музейним комплексом.

Раніше M24.ru повідомляло, що для споруджуваного океанаріуму на території ВДНГ придбали китів-косаток .

На території ВДНГ побудують великий океанаріум, в якому будуть представлені рідкісні морські мешканці. Загальна площа споруди складе близько 40 тисяч квадратних метрів.

Будівля відкриється до кінця року в далекій зоні ВДНХ, за павільйоном "Нафта". У центрі з'явиться океанаріум, дельфінарій і театр ластоногих. Музей морської природи стане найбільшим в Європі.

Крім виставки водних мешканців, в центрі з'явиться парковка і ресторанна зона. Діти з обмеженими можливостями зможуть займатися в спеціальних басейнах з дельфінами.

Крім того, подивитися на риб з Росії, Південної Америки і Південно-Східної Азії на ВДНГ можна в новому акваріумному парку. До експозиції входять дев'ятнадцять акваріумів з різними видами риб: від білуг до піраній. Парк відкрився 28 липня і працює щодня крім понеділка. Дітей до 5 років туди пускають безкоштовно.

Посилання по темі

Нагадаємо, перший етап реконструкції ВДНГ завершився 1 серпня - в день 75-річчя виставки. На її території відремонтували десятки майданчиків, відтворили первісний вигляд Зеленого театру, а також розбили квітники і відремонтували історичні фонтани.

На честь ювілею ВДНГ Сергій Собянін запропонував повернути виставкового центру історичну назву і "освіжити" його територію. 15 травня ВВЦ був перейменований в ВДНГ. При цьому територія ВДНГ збільшилася в два рази за рахунок Ботанічного саду і Останкінського парку - там прибрали паркани, що розмежовують місця відпочинку.

Територію виставки також звільнили від більшої частини нецивілізованої торгівлі. Всього було ліквідовано близько 300 різних незаконних будов.