Сергій Безруков: "Мені пощастило зіграти улюблених поетів" «БНК

12 жовтня на сцені Державного театру опери та балету Республіки Комі пройшов творчий вечір одного з найбільш затребуваних російських акторів Сергія Безрукова. Представляємо вашій увазі оттчет про концерт кореспондента культурно-розважального порталу "Куди йти" .

Куди йти

фото порталу "Куди йти "

Виступ зірки сучасної вітчизняної кіноіндустрії в місті чекали. Недешеві квитки - вартістю від півтора до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - не дійшли згоди задовго до дня подання. Ближче до сьомої години вечора у сходів, що ведуть в театр, почали паркуватися дорогі авто. Публіка зібралася різноманітна, проте завзятих місцевих театралів було небагато. Здавалося, що більшість тих, хто прийшов подивитися на Сергія Безрукова в театрі вперше.

Дійство почалося з оплесків. Вийшовши до глядача, Сергій Безруков, понаслаждаться оплесками залу і негайно ж занурив прийшли в світ Едмона Ростана, перетворивши в Сірано де Бержерака. Як безстрашний воїн і поет, чиє ім'я стало прозивним, Безруков динамічно переміщався по сцені, виходив до глядачів в партер, балансував на бортику оркестрової ями. Він грав роль, без запинки видаючи значний обсяг тексту. Публіка тремтіла, засліплюючи кумира численними спалахами фотоапаратів.

Публіка тремтіла, засліплюючи кумира численними спалахами фотоапаратів

- Це був уривок з вистави «Сірано де Бержерак», який, я сподіваюся, Сиктивкарський глядач зможе в найближчому майбутньому побачити цілком, - прокоментував актор, завершивши монолог. - Дуже радий, що сьогодні я тут і можу подарувати вам свій сольний концерт. Я назвав цю програму «Мої улюблені поети».

Першим з «улюблених» виявився Пушкін. І ось вже перед глядачем - зима, посилання в Михайлівському, «Що робити нам в селі?» Безруков читає, дівчина виносить йому чай, актор галантно цілує панночці ручку. Дами в залі, зітхаючи, дуже голосно заздрять. Пушкін Безрукова трохи пішли, захлинаючись читає присвячене Ганні Керн, вибігає в зал подарувати квіточку. Довго шукає обраницю, ігнорує вигуки і тягнуться дамські пальчики. У підсумку знаходить - в одному з перших рядів сидить довгонога блондинка - місцева журналістка. Дівчина щаслива, Безруков посміхається.

Слідом за «сонцем російської поезії» на сцені з'являється знаменитий хуліган XX століття. Єсеніна Безруков читав надривно і навіть співав пісні на вірші поета власного твору. Виконавши композицію «Виникло листя золота ...», актор не без збентеження зазначив: «Не кожен вміє співати ...» Частина публіки про себе з зауваженням погодилася. Однак і після цього Безруков співав, під фонограму і акомпануючи собі дзвінкими гітарними переборами. Представляючи уривок з вистави «Хуліган. Исповедь », гість максимально близько виходив до публіки, кидався в глядачів яблуками, вкладався в кожне слово, емоцію, жест.

Через півтори години актор заявив про кінець першого відділення. Глядачі ломанулись до сцени з квітами.

Чітта далі - на порталі "Куди йти" . Там же представлено відео виступу артиста на Сиктивкарський сцені і докладний фотозвіт.