В Алтайському краї працює виставка фотографій «Планета Земля: погляд з космосу»

6 березня 2018 р 7:22

У Косіхінском районному краєзнавчому музеї (вулиця Радянська, 18) відкрили пересувну виставку унікальних фотографій «Планета Земля: погляд з космосу». Її організував Алтайський державний меморіальний музей Германа Титова по губернаторської проекту «Поїзд культури». До експозиції увійшли 35 кадрів. Відвідувачі виставки можуть побачити, як Земля виглядає на світанку і вночі в сяйві зірок, розгледіти найбільші світові столиці. Побачити унікальні природні явища - північне сяйво або завихрення хмар над Тихим океаном. Важливою частиною виставки стали фотографії життя космонавтів на Міжнародній космічній станції. Це вихід у відкритий космос, робота в умовах невагомості, будні і відпочинок на орбіті. Знімки зробили космонавти Сергій Крикальов, Олег Котов, Сергій Рязанський, Андрій Борисенко і Павло Виноградов. Всі вони працювали на станції. У серію фотографій в фонд музею в 2014 році передала народна артистка Росії Ніна Усатова , Це подарунок від Федерації космонавтики Росії.

Центральне місце у виставці займають фотознімки, зроблені Германом Титовим 6 і 7 серпня 1961 року з борту космічного корабля «Восток-2». Саме він поклав початок космічної фотографії. Кадри надійшли в музейне зібрання через 55 років після польоту, в 2016 році їх передала музею сім'я космонавта.

Фотовиставка «Планета Земля: погляд з космосу» працює до 30 березня, додають.

6 березня 2018 р 7:22   У Косіхінском районному краєзнавчому музеї (вулиця Радянська, 18) відкрили пересувну виставку унікальних фотографій «Планета Земля: погляд з космосу»