Незвичайний погляд на звичайну глибинку ... (відео)

Арт-проект художниці Лариси Журавовіч крокує по Могильовської області. Її картини вже виставлялися в 15 районних музеях. Тепер приєднуються залишилися райони. Попереду ще виставки в Могильові і Мінську.

"Про творчість, кохання і звичайнісінькою глибинці ..." Так можна назвати виїзний арт-проект Лариса Журавовіч. Художниця, яка народилася в Белинічи, прагне розкрити перед глядачем красу і неповторність повсякденному житті села. На полотнах Лариса Журавовіч - найдорожчі сторінки її життя, а також прості люди і сюжети простого сільського побуту. Близько 70 картин подорожують по музейному кільцю Могильовщині. Для кожного району, практично, підбирається своя експозиція. У тому числі і серія портретів "Земляки". Тому особливо приємно художниці, коли на виставку приходять герої її картин. Найближчим часом можливість побачити картини Лариси Журавовіч надасться жителям Бихова. Тут виставка відкриється 26 травня.