Каталог ІКЕА 2015 будить любов!

Щороку в кінці серпня компанія ІКЕА традиційно представляє свій новий Каталог. Цього року його головною темою стала ... любов! І мова йде не тільки про любов до будинку, але і про любов в будинку. Як зробити так, щоб атмосфера в будинку допомагала виявляти почуття до близьких? Що змінити в інтер'єрі, щоб будинок став не просто зручним і красивим, але і рідним? Як наповнити його теплом і ніжністю? Відповіді на ці та інші питання можна знайти в новому каталозі ІКЕА, в центрі уваги якого - ідеї для облаштування спалень.

Всі люди живуть по-різному, і у кожного є певні години, в які він відчуває себе активним і повним сил. Хтось вважає за краще вставати до світанку, а хтось - навпаки, краще почувається ночами. Є думка, що люди діляться не тільки на «жайворонків» і «сов», а й на «голубів», т. Е. Тих, хто встає не раніше восьмої ранку і лягає не пізніше дванадцяти. Але якими б «птахами» ми себе не вважали і за якими біологічному годиннику не жили, нам необхідний комфортний відпочинок і міцний сон.

Дослідження, проведені компанією ІКЕА в цьому році, показали, що 83% жителів Росії вважають спальню головним місцем для відпочинку і відновлення сил. Від того, наскільки нам приємно перебувати вдома, наскільки зручно і з душею оформлена спальня, залежить не тільки наш фізичний стан, а й наші почуття і емоції. Половина опитаних незадоволені меблями в своїй спальні. Найчастіше люди хотіли б змінити інтер'єр в цілому (30%) і купити іншу ліжко (20%). При цьому 60% людей проявляє більше ніжності до своїх близьких після якісного сну. І чоловіки, і жінки відзначили серед факторів, що заважають проявляти ніжність, почуття втоми (71%), а сприяють факторами назвали гарний настрій і самопочуття (63%).

«При облаштуванні спальні більшість людей в першу чергу думає про практичність, а не про комфорт. Ми в ІКЕА хочемо допомогти нашим споживачам не тільки знайти рішення щодо поліпшення простору, але і створити атмосферу тепла і ніжності в будинку. І новий Каталог приходить на допомогу. Адже гармонія в житті починається з гармонії в будинку », - вважає Ніколас Йонссон (Nicolas Johnsson), керівник відділу маркетингу роздрібної мережі ІКЕА в Росії.

Новий Каталог ІКЕА присвячений спальнях і тому, як вони допомагають нам пробуджувати почуття в будинку. Зручне місце для сну, легко перетворюється в романтичний острівець - або в поле бою подушками ... Ванна ввечері «тільки для тебе», де вранці знаходиться місце для всіх ... Загальний гардероб, де у кожного є своя територія. Рішення ІКЕА допоможуть наповнити будинок комфортом і гармонією, а спальню перетворять на місце, де прокидається любов.

29 - 31 серпня новий Каталог ІКЕА розбудить любов в Парку Горького 29 - 31 серпня новий Каталог ІКЕА розбудить любов в Парку Горького.

На набережній Парку буде побудована інсталяція ІКЕА. Для відвідувачів відкриється шість тематичних майданчиків, присвячених спальні. У них гості зможуть оцінити нові ідеї зі сторінок Каталогу 2015 і надихнутися дизайнерськими рішеннями для своєї спальні.

Організатори свята обіцяють занурити відвідувачів в атмосферу тепла, ніжності і любові. Для отримання особливого емоційного заряду гості будуть запрошені в інтерактивну «Кімнату пробудження любові», де вони пройдуть символічний шлях любові, зможуть зробити найголовніші визнання і дізнатися сокровенні таємниці рідної людини, висловити ніжні почуття до своїх близьких.

Крім того, на заході у всіх бажаючих буде можливість взяти участь в який став уже традиційним проект «Стань обличчям з обкладинки!» І сфотографуватися на обкладинці нового Каталогу ІКЕА, щоб в подальшому отримати персональний Каталог в магазині ІКЕА.

Акція «Стань обличчям з обкладинки!» Буде проходити з 28 серпня по 12 жовтня і у всіх торгових центрах МЕГА. Всі бажаючі зможуть взяти участь в онлайн-конкурсі «Стань головною особою з обкладинки!», Поділитися своїми фотографіями і прославитися, а також отримати призи.

Компанія ІКЕА будить любов в вас, щоб ви дарували її оточуючим!

Слідкуйте за новинами на сайті www.IKEA.ru і в офіційних групах ІКЕА Росія в соціальних мережах http://vk.com/IKEA , https://www.fb.com/IKEAru , www.ok.ru/ikearussia , https://twitter.com/IKEA_ru .

Як наповнити його теплом і ніжністю?