Картинки з виставки: які експозиції подивитися в свята

1. Під знаком Малевича. Графіка із зібрання Державної Третьяковської галереї
  2. Фотовиставка "Найдивовижніше"
  3. Watch Me Move. Мистецтво в русі
  4. 200 ударів в хвилину. Друкарська машинка і свідомість XX століття
  5. Пазл П'єра Броше

Фото: artplay.ru

Якщо ви не поїхали на новорічні свята зі столиці, але і вдома сидіти не хочете, то кращий варіант провести ці довгі вихідні культурно і з користю для розуму - відвідати кілька унікальних виставок, які будуть працювати в Москві.

Під знаком Малевича. Графіка із зібрання Державної Третьяковської галереї

Виставка стала центральною подією року, що пройшов під знаком 100-річного ювілею "Чорного квадрата", поряд з запуском мобільного додатка "Прогулянка по Москві Казимира Малевича", і презентацією книги, присвяченій дослідженням картини та історію створення шедевра. У самій архітектурі залів відвідувач зустрінеться з просторовою реконструкцією супрематичних форм, що зійшли прямо з картин художника. До уваги відвідувачів також будуть представлені графічні композиції, малюнки та друкована графіка Малевича і його учнів.

Фото: tretyakovgallery.ru

Місце: Третьяковська галерея, Кримський Вал, 10

Час: 23 жовтень - 14 лютий

Фотовиставка "Найдивовижніше"

Фото: artplay.ru

На виставці "Найдивовижніше" представлено 100 унікальних знімків, зроблених фотографами видання National Geographic. Експозиція виставки поділена на сім тематичних зон: "Введення", "Феномени", "Життя", "Місця", "Об'єкти", "Моменти" і "Фото російських авторів". Сюди увійшли 100 ексклюзивних фотографій, що відобразили безліч унікальних миттєвостей з життя дикої природи і людини - від подвійної веселки, грозової хмари перед торнадо і бджільництва на висоті декількох десятків метрів до ажурною кромки моря, пофарбованої в неоновий блакитний колір через незвичайних підводних мікроорганізмів.

Місце: центр дизайну Artplay, вул. Нижня Сиромятніческій, 10, будова 7 (Малий зал)

Час: 24 грудень - 31 січень

Watch Me Move. Мистецтво в русі

У павільйоні №15 на ВДНГ проходить виставка, організована спільно з британським культурним центром Barbican, присвячена історії мультиплікації. Експозиція знайомить відвідувачів з головними іменами світової анімації - від авторів перших чорно-білих мультексперіментов до лідерів нової хвилі артхаусу. До складу експозиції увійшли кращі релізи головних анімаційних студій: Walt Disney, Warner Bros., Aardman, Pixar, Ghibli. Це виставка побувала вже в Ріо-де-Жанейро, Мадриді, Детройті, Нешвіллі, Монтерреї.

Фото: vdnh.ru

Місце: ВДНХ, Павільйон №15 "Радіоелектроніка і зв'язок" ( "Поволжя")

Час: до 14 лютого

200 ударів в хвилину. Друкарська машинка і свідомість XX століття

Виставка "200 ударів в хвилину" присвячена друкарській машинці як об'єкту і як головному технічному інструменту створення літературного тексту в XX столітті. Це справжнє культурологічне дослідження, спроба визначити значення друкарської машинки для російської літератури і мистецтва, зокрема і для історії Росії минулого століття в цілому. Глядач побачить експонати більш ніж з двадцяти державних і приватних зібрань, серед них - машинки Л.Н. Толстого, Б.Л. Пастернака, А.І. Солженіцина та інших, а також спеціально створені для проекту аудіо- та відеоінсталяції сучасних авторів - Бориса Хлєбнікова, Хаїма Сокола, Олексія Айгі.

Фото: 200.polymus.ru

Місце: ММОМА, Петрівка, 25

Час: 16 грудень - 13 березень

Пазл П'єра Броше

Виставка "Пазл П'єра Броше" представляє московську частину колекції французького видавця, колекціонера і мецената, який створив одне з найзначніших і найцікавіших приватних зібрань сучасного російського мистецтва. Серед представлених авторів - Володимир Дубосарський, Влад Мамишев-Монро, Сергій Шутов, Валерій Чтак, Анна Жолудь і багато інших російських і зарубіжних художників. Виставка розповість, як колекціонування стає способом життя, засобом комунікації, дає можливість змінити своє життя і вплинути на життя оточуючих, як мистецтво виявляється універсальним способом спілкування, пізнання світу і самого себе.

Фото: mamm-mdf.ru/Владимир Дубосарський, Олександр Виноградов. Барбі (гроза)

Місце: Мультимедіа Арт Музей, Москва, вул. Остоженка, 16

Час: 18 грудень - 31 січень