Топ - 10 університетів Німеччини за версією «Times Higher Education» 2017 - The Academic Advisor

Думаєте над тим щоб вступити в Німеччину? За версією «Times Higher Education» в Топ - 10 університетів Німеччини включені як старовинні університети з багатою історією, так і молоді технологічні університети.

В сумі 41 університет Німеччини включений в список кращих університетів світу.
В університетах представлено понад 500 програм (бакалаврат і магістратура) пропонованих на англійській мові.

В першу 4-ку кращих вузів Німеччини входять такі університети: В першу 4-ку кращих вузів Німеччини входять такі університети:

1. Мюхенскій Університет Людвіга-Максиміліана (LMU Munich). Даний університет займає 2 місце в країні, за кількістю учнів студентів, і 13% з них це іноземці з різних куточків світу.

Університет був заснований в 1472 році, що робить його одним з найстаріших в країні. Серед випускників університету, 34 лауреата Нобелівської премії, серед них такі великі вчені як Отто Ган, Макс Планк, Вернер Гейзенберг.

2 2. Гейдельберзький Університет (Heidelberg University) заснований в 1386 році, є самим старовинним університетом Німеччини. Університет пропонує понад 100 програм бакалаврату та магістратури по самих різних напрямах. Наукові співробітники Гейдельберзького університету стали основоположниками таких розділів науки як: психіатрична генетика, сучасна соціологія, фізика навколишнього середовища. Близько 20% студентів - іноземці, що представляють понад 130 країн. Університет випустив 56 Нобелівських лауреатів, 9 з яких виграли премію будучи професорами Університету.
Багато з впливових політиків, філософів і вчених є випускниками Університету, включаючи засновника сучасної соціології Макса Вебера, а також філософа Ханну Арендт. Старе місто і замок університету є одним з найбільш відвідуваних місць Німеччини, знаменитими як колиска німецького романтизму. 3. Мюнхенський Технічний Університет (Technical University of Munich) був заснував в 19 столітті, і є єдиним державним університетом спеціалізуються на навчанні в галузі науки і техніки. Спочатку Університет фокусувався на інженерії, але з часом розширився в таких областях як природні і соціальні науки, агрокультура, виробництво пива, харчові технології та інформаційні технології. В Університеті 12 факультетів в 3 кампусах Мюнхена. У проміжку з 1927 року по сьогоднішній день, 13 випускників стали Нобелівськими лауреатами в таких областях як: фізика, хімія і медицина. У 2001 році, Мюнхенський Технічний Університет заснував дочірній Університет - Німецький Інститут Науки і Технології (German Institute of Science and Technology) в Сінгапурі, тепер студенти Азії можуть отримувати європейську освіту не покидаючи країни. 4. Берлінський Університет імені Гумбольдта (Humboldt University in Berlin) Головною ідеєю Університету є єднання між навчанням і дослідницькою діяльністю. Багато з впливових особистостей
Німеччині навчалися і працювали тут, такі як Маркс і Енгельс, Уолтер Бенджамін, Альберт Ейнштейн, Макс Планк. В сумі, 40 нобелівських лауреатів були пов'язані з цим Університетом, більшість з них вчені в галузі фізики, хімії та медицини.

Не дивлячись на це Університет так само сильний в навчанні мистецтву, а також він займає 21 місце в світовому рейтингу в галузі гуманітарних наук.
Університетська бібліотека відкрилася в 1874 році, і вважається однією з найбільших в країні. Тут зібрано понад 6,5 мільйона книг, а також тисячі журналів і газет.
З 30,000 студентів, 16% складають іноземці.

Нижче представлені університети які також потрапили в список кращих 10 в Німеччині!

5. Вільний Університет Берліна
6. Рейнсько-Вестфальський технічний Університет Ахена
7. Берлінський технічний Університет
8. Тюбингенский Університет
9. Фрайбургський Університет
10. Мангеймський Університет

Освіта за кордоном - поступайте в Німеччину разом з нами! Ваша команда «The Academic Advisor"

Думаєте над тим щоб вступити в Німеччину?