1. Домрист Олександр Горський з Алтайського краю виступить на фестивалі «Москва зустрічає друзів» 1...
  2. Домрист Олександр Горський з Алтайського краю виступить на фестивалі «Москва зустрічає друзів»

1 травня 2017 р 6:37

Учень новоалтайского дитячої школи мистецтв №1 Олександр Горський отримав запрошення на XIV Міжнародний фестиваль «Москва зустрічає друзів». Домрист пройшов конкурсний відбір і рішенням експертної ради зарахований до складу учасників.

Міжнародний фестиваль «Москва зустрічає друзів» - наймасштабніший проект Міжнародного благодійного фонду Володимира Співакова, який щорічно проходить на кращих концертних і виставкових майданчиках Москви і Московської області. З фондом співпрацює педагог школи мистецтв, заслужений працівник культури Росії Ніна Шушнова. Гала-концерт фестивалю, в якому візьме участь представник Алтайського краю, відбудеться 31 травня в музеї-заповіднику «Коломенське», в Концертному залі палацу царя Олексія Михайловича «Театральна хоромина», - повідомляють в прес-центрі.