velcom Smartfilm запрошує на зустріч із зіркою: вечірка з Дариною Чаруша і показом фільму "Холодний фронт" пройде в velcom cinema

13 грудня в 19:30 в velcom cinema пройде перша в історії фестивалю вечірка з запрошеною зіркою, а після неформальної частини з фуршетом і музикою відбудеться спеціальний показ фільму "Холодний фронт". Представить фільм і відповість на запитання глядачів актриса і сценарист картини Дар'я Чаруша. Щоб стати гостем заходу, необхідно пройти реєстрацію на офіційному сайті фестивалю.

Вечірка пройде в лаунж-зоні кінотеатру velcom cinema. Організатори заходу постаралися створити для гостей максимально комфортну атмосферу для спілкування і цікавого проведення часу.

І звичайно головним бонусом для присутніх буде можливість поспілкуватися з запрошеною гостею фестивалю - актриса кіно і театру, співачкою, режисером, сценаристом Дариною Чаруша. Дарина працювала в Московському державному Театрі Місяця і театрі "Практика", знялася більш ніж в 60 фільмах і серіалах. З 2014 року займається музичною діяльністю під псевдонімом Charusha. У 2015 році Дарина написала музику для фільму "Хардкор", а також в якості сценариста і композитора взяла участь у створенні фільму "Холодний фронт", спеціальний показ якого відбудеться в залі VOKA, після вступної промови Дар'ї Чаруша.

"Холодний фронт" - це драма, що розповідає глядачеві про складні стосунки неординарною пари - дівчата з багатої сім'ї Саші і її хлопця Іллі. Вони проводять спільні канікули на півночі Франції, де напередодні нового року починають відбуватися загадкові події. Однак незвичайні ситуації і несподівані гості спочатку майже не турбують пару, занадто зайняту своїми почуттями. Ця безтурботність обернеться наслідками, несподіваними як для героїв, так і для глядачів.

Участь у вечірці безкоштовне: щоб стати її гостем і потрапити на ексклюзивний кіносеанс, потрібно зареєструватися на сайті фестивалю - організатори зв'яжуться з вами і повідомлять детальну інформацію про захід.

А ті, хто готовий приєднатися до velcom Smartfilm не тільки в якості гостя або глядача, можуть залишати свої конкурсні заявки в спеціальному розділі сайту фестивалю. Прийом робіт триватиме до 29 грудня включно. Два головних правила - фільми повинні бути зняті на мобільні пристрої і не перевищувати часовий ліміт в 10 хвилин. Крім того, в пошуках натхнення учасники конкурсу повинні дотримуватися заданої теми фестивалю цього року - "Засноване на реальних подіях". Шанувальники і знавці кіно можуть внести свій вклад в результати народного голосування, увійшовши до складу народного журі, - для цього потрібно пройти спеціальний кінотест з 10 питань, який скоро буде доступний на сайті.

Восьмий Міжнародний фестиваль мобільного кіно velcom Smartfilm - це майданчик для реалізації сміливих ідей і незвичайних історій в знятому на смартфон короткометражному кіно. Організаторами виступає компанія velcom і Міністерство культури Республіки Білорусь, генеральний партнер - компанія Huawei. Стежити за новинами, залишити заявку на участь в конкурсі або в заходах фестивалю можна на офіційному сайті smartfilm.by .