Фестиваль прав людини в МДПУ

У 1948 році була підписана Загальна декларація прав людини - документ, який закріпив основні громадянські, політичні, соціальні, економічні та культурні права і свободи людини.

Пізніше на честь Декларації був заснований свято День прав людини, який відзначається 10 грудня. Сьогодні цього епохального документу виповнюється 70 років.

Цього року тематичні зустрічі та виставки на честь ювілею Декларації відбулися і в МДПУ, який став однією з основних майданчиків неформального фестивалю прав людини, організованого за участю громадських організацій та видавництв дитячої літератури.

Студенти Інституту середньої професійної освіти імені К.Д. Ушинського взяли участь в театральному майстер-класі «Я маю право бути дитиною» видавництва «Самокат» і інтерактивному занятті «Мирний протест» видавництва «Рожевий жираф». На них учні дізналися про сучасні книгах для дітей, що розповідають про права дитини, про різноманітність і схожості людей, а також познайомилися з методикою проведення заняття за цими книгами.

У корпусі на Садовій-Самотечній, 8 відкрилася виставка «Притулок», що представляє проект Комітету громадянських ініціатив, присвячений історії біженців, які живуть в Москві.

У бібліотеці корпусу на Кам'яній Слободі, 4 відкрилася книжкова виставка, яка представляє добірку книг про права людини.

Темі прав людини, що читає присвячена і груднева зустріч науково-практичного семінару «Дитячі книги в колі читання дорослих» .

Куратором подій фестивалю в МДПУ є Лабораторія соціокультурних освітніх практик ІСП.