Східні імена жіночі їх Значення і тлумачення

Східні імена жіночі - це незвичайне явище в східній культурі. Імена відображають картину цінностей, якими живе народ і уявленнями про жіночому і чоловічому засадах. Жіночі імена містять в собі значення краси і жіночності. У східній культурі жінка повинна дарувати чоловікові спокій і насолоду, бути чистою і невинною, подібно до квітки, тому так багато східних «квіткових» в перекладі імен.

Східні імена жіночі раніше давалися дівчаткам за законами східної іменний формули і відповідно до язичницькими традиціями. Після прийняття ісламу прийшла культура особистих імен, а потім і прізвищ. Пізніше європейська культура привнесла свої корективи, але до цього дня гучні східні імена викликають асоціації з казкою «1000 і одна ніч» і протяжним наспівом зурни.

Аміра - «принцеса». Дівчата з цим ім'ям розумні, дотепні і цілеспрямовані з дитинства. Рухома і чуйна в колі рідних, Аміра часто соромлива в колі малознайомих людей, хоча чудово може подати себе, завдяки глибокому творчому початку. її покликання - творчі професії, наукова робота або викладання, але вона обирає бізнес або економіку - практичність і матеріальні накопичення для неї важливіше. Повністю віддаючись роботі, забуває про близьких, тому в стосунках з чоловіками часто нещаслива.

Ріанна - «насолода». Уважна, обережна, розважлива дівчина - лідер. Завжди досягає поставлених цілей і дуже амбітна. Завжди бездоганно виглядає, любить порядок у всьому. Романтична, хоча приховує це, розслабитися може тільки з м'яким чоловіком, щедрим на компліменти і квіти. Не приймає критику на свою адресу. Часто працює в області краси та дизайну.

Часто працює в області краси та дизайну

Ясміна - «квітка жасмину». Східні імена жіночі - прекрасні, і Ясміна тому доказ. На відміну від ніжного значення імені, Ясміна вольова, мужня, сильна, пристрасна улюбленою справою цінує комфорт і матеріальні блага. Сильна енергія часто переходить у відверту агресію і авторитарність. Дуже вимоглива до супутника життя, цінує міцний будинок і сім'ю. Проявляє себе чудовою бізнес-леді, витягуючи максимальний прибуток з усього, чим займається.

Каріма - «великодушна». Душа компанії і заводила, любить перебувати на увазі і отримувати компліменти. Любить вчитися, подорожувати і займатися творчістю. Знає собі ціну і вимагає від чоловіків постійного визнання її унікальності. У відносинах з чоловіками Каріма зарозуміла і горда, що не терпить зауважень на свою адресу. В роботі професійна, вимоглива, але з радістю допомагає новачкам, передаючи свої знання і досвід.

Інайят - «турбота». Спокій, розсудливість, повага до традицій - ось основні риси жінок, які носять це ім'я. Цінують чесність і щирість, не сприймають рішення проблем манівцями, вважаючи за краще чесну гру. Цінує духовний комфорт вище матеріального, тому коло друзів обмежений, а від коханого чоловіка вимагає поваги і духовного єднання. При спокої не терпить рутинну роботу.

Назіра - «передвіщає». Егоїстична, запальна, принципова, рідко йде на поступки. Мають чудову інтуїцію, і використовую цей дар в житті. Впевнено йде вперед і допомагає всім, хто просить про допомогу. Легко ображаються, але і легко прощають за умови, якщо у Назіри попросити вибачення. У любові непостійні, легковажні, закохуються. Обранець Назіри повинен бути особистістю, сильніше, ніж вона.

Сальва - «розраду», «спокій». Невпевнена в собі, схильна перебільшувати події, щиро вірячи в приречення долі. Не любить сварки через дрібниці, йде від рішення проблем, вважаючи за краще вирішувати їх самостійно. Сферу діяльності вибирає будь-яку, головне для неї - хороший колектив. Найчастіше стає педагогом, організатором, мистецтвознавцем. Чоловіка вибирає по схожості інтересів, і рве відносини, якщо обранець витрачає час на порожні справи.

Східні імена жіночі звучать, грають, переливаються, але їх значення бувають дуже жорсткими, що досить незвично для Сходу. Адже образ східної жінки - це лагідність і повагу. Пристрасті, що нуртують у крові кожної східної жінки, здатний вгамувати лише східний чоловік.