Морально-естетичне виховання молоді - гарант розвитку білоруського суспільства!

21 березня 2018 року студенти Вітебського державного ордена Дружби народів медичного університету відвідали постановку режисера Михайла Краснобаева «Доктор філософії» 21 березня 2018 року студенти Вітебського державного ордена Дружби народів медичного університету відвідали постановку режисера Михайла Краснобаева «Доктор філософії».

З метою морально-естетичного виховання студентської молоді первинна профспілкова організація студентів ВГМУ спільно з адміністрацією вузу, кафедрою соціально-гуманітарних наук ВГМУ, відділом з виховної роботи з молоддю надають можливість своїм студентам перейнятися світом мистецтва, відвідуючи постановки Національного академічного драматичного театру імені Якуба Коласа.

У цей вечір студенти-медики подивилися постановку режисера Михайла Краснобаева «Доктор філософії» за п'єсою класика сербської драматургії Бранислава Нушича (1864-1938). Твір зачіпає дуже важливу тему, актуальну і донині. «Чи все можна купити за гроші і чим це може обернутися? Чим загрожує снобізм? Що чекає тих, хто живе в павутині брехні? »- на ці та багато інших питань перед глядачем відповів пан Нушич в своїй чудовій комедії.

Протягом усієї дії в залі не вщухав сміх! А ближче до кінця вистави зворушливі сцени супроводжували щирі сльози глядачів.

Приголомшлива гра акторів вітебського театру приємно дивувала навіть найвибагливішого глядача.

Подібні заходи мають неабиякий вплив на розвиток морально-естетичної складової особистості студентів, збагачують внутрішній світ, допомагають прищепити справжню любов до культури, мистецтва, театру. Питання, які піднімаються в творах великих класиків змушують інакше дивитися на багато реалії нашого життя, допомагаючи нам самовдосконалюватися. Цей похід в театр став для наших студентів ще одним кроком до розвитку гарної традиції на шляху до прекрасного.

Ю.А. Піддубний - голова комісії по роботі з інформацією та зв'язків з громадськістю первинної профспілкової організації студентів УО «ВГМУ».
Фотоматеріали: Юрій Піддубний.

«Чи все можна купити за гроші і чим це може обернутися?
Чим загрожує снобізм?
Що чекає тих, хто живе в павутині брехні?