Фізичне виховання для громадян Росії

10 жовтня в 09:30 в Ульяновську в Палаці спорту «Волга-спорт-арена» (Жовтнева вул., Д. 26, стр. 1) пройде науково-практична конференція «Фізичне виховання для громадян Росії».

Захід організовано головою Комісії Громадської палати Російської Федерації з фізичної культури і популяризації здорового способу життя, заслуженим тренером Росії Іриною Вінер-Усманова і відбудеться в рамках міжнародного форуму «Росія - спортивна держава» під патронатом Президента РФ Володимира Путіна.

Науково-практична конференція «Фізичне виховання для громадян Росії» організовується при безпосередній участі Громадської палати Росії за участю комісій з фізичної культури і здорового способу життя, освіти і науки, охорони здоров'я. Представники науки, освіти, медицини, спорту, експерти громадських рад при Мінспорту РФ і Міністерства освіти та науки РФ, експертної ради при Уряді РФ, представники органів державної влади федерального рівня представлять свою позицію щодо стратегії в досягненні основних цілей державної політики «Створення умов формування системи фізичного виховання громадян Росії ».

Мета конференції - обговорити і дати експертну оцінку підходів до створення національної системи фізичного виховання громадян Росії.

«В ході конференції мають бути обговорені шляхи вирішення завдань, поставлених Президентом нашої країни Володимиром Путіним щодо забезпечення збільшення тривалості здорового життя до 67 років і збільшення частки громадян, які ведуть здоровий спосіб життя, а також щодо збільшення до 55 відсотків частки громадян, які систематично займаються фізичною культурою і спортом », - розповідає Ірина Вінер-Усманова.

За її словами, саме діти повинні стати сьогодні суб'єктом уважного вивчення для формування науково-обгрунтованого підходу до змісту фізичного виховання в освітніх установах і в спортивних організаціях.

Проблеми фізичного виховання громадян Росії давно і багатогранно обговорюються в суспільстві. Держава приймає різні законодавчі та підзаконні акти та ініціативи, намагаючись вирішити одночасно різні за результатом, але однаково важливі завдання: виховання здорового, гармонійно розвиненого покоління і досягнення високої результативності спортивних досягнень.

Тим часом важливим у цьому зв'язку є обрана стратегія у вирішенні цих завдань. Відсутність єдиної державної системи фізичного виховання на всіх етапах життєвого шляху російських громадян знижує ефективність проведеної роботи і не дає серйозного результату, незважаючи на великі, в тому числі державні, фінансові вкладення в фізичну культуру і спорт.

Комісією Громадської палати РФ з фізичної культури і популяризації здорового способу життя ініційований національний проект «Фізичне виховання для громадян Росії», який пропонує створення системи можливостей для фізичного виховання (фізичної культури, спорту) громадян Росії протягом усього життя.

Телефон для акредитації ЗМІ: +7 (495) 640-88-50 доб. 123