У Волзькому відзначили день народження засновника міста Федора Логінова

19 лютого виповнилося 115 років від Дня народження засновника міста Волзького - Федора Георгійовича Логінова 19 лютого виповнилося 115 років від Дня народження засновника міста Волзького - Федора Георгійовича Логінова.

Волжани відзначили дату низкою культурних подій.

У міському Краєзнавчому музеї відбулася урочиста процедура спеціального гасіння поштової картки, в якій взяли участь глава міста Ігор Воронін і голова клубу першобудівників Юрій Заболотніков. Про це повідомила прес-служба адміністрації міста Волзького.

Спецпогашення - це унікальна процедура, що має велику історичну цінність, так як дозволяє увічнити пам'ять про значущі особистостях і події рідного міста, залишає знаменний слід. Поштові картки, погашення спеціальними штемпелями, стають колекційної цінністю для любителів філателії і навіть займають почесні місця в колекціях філателістів усього світу. Новий ювілейний штемпель з портретом Ф.Г.Логінова Ігор Воронін і Юрій Заболотніков поставили на поштових картках, випущених до 60-річчя міста.

«Що значить для Волзького особистість Федора Георгійовича Логінова, знає кожен з нас. Це людина, яка наперекір багатьом життєвих ситуацій і зовнішнім факторам, прийняв рішення, щоб тут був не робітничий селище, а місто, який ріс і розвивався. Я вітаю всіх з Днем народження засновника нашого улюбленого міста і з таким чудовим історичною подією, як випуск нової поштової листівки », - звернувся до всіх присутніх Ігор Миколайович.

За словами голови клубу першобудівників Юрія Заболотнікова, Федір Логінов був людиною державного масштабу. Ті, хто з ним працював, відзначали твердий характер, волю, мужність і, в якійсь мірі, жорсткість. Але, разом з тим говорили, що ця жорсткість була жорстокою: «Він дуже любив людей і був трудоголіком, романтиком. Він був відмінним будівельником-гідротехніком і залишив неоціненний вклад в будівництво ГЕС. Доля його непроста, але, незважаючи ні на що, він упевнено йшов до своєї мети і досяг її. Ми всі пам'ятаємо його, цінуємо, любимо і поважаємо ».

Після процедури гасіння поштової картки, представники адміністрації міста, Волзької міської Думи, першобудівники і жителі міста вирушили до пам'ятника Логінову, де вшанували його пам'ять і поклали квіти.

Сюди ж прийшли і хлопці зі школи №1, яка носить ім'я засновника міста. Як розповіла Ольга Петрова, вчитель історії і суспільствознавства, щорічно протягом 10 років 19 лютого учні школи відправляються на екскурсію по «логіновскому маршруту» - по місцях, пов'язаних з Федором Георгійовичем: парк ДК «ВГС», пам'ятник Ф.Г.Логінову, вул . ім. Ф.Г. Логінова, Краєзнавчий музей і стадіон ім. Ф.Г. Логінова.

А потім в адміністрації Волзького відбувся урочистий прийом. Глава міста Ігор Воронін, голова Волзької міської Думи Дмитро Ястребов і письменник Олександр Рогозін вшановували волжан, які внесли особливий внесок у розвиток міста і створили комфортні умови для проживання біженців з України. Їм вручили подячні листи адміністрації міського округу - місто Волзький, книгу А.А. Рогозіна «Логінов і його час», а також нагрудний знак ім. Дар'ї Севастопольської за активну участь в діяльності Загальноросійського Червоного хреста, за прояв гуманізму і милосердя.

Сподобалася новина ?!Поділися з друзями і колегами.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть CTRL + Enter

Сподобалася новина ?