19 травня в Волзькому драматичному театрі відбувся мюзикл за участю студентів і школярів Волзького під назвою «Ла-ЛА Енерджі Волзький».

Ідея організувати і провести музичний конкурс за мотивами фільму-мюзиклу «Ла-Ла Ленд» американського режисера і сценариста   Дем'єна Шазелла   з   Райаном Гослінгом   і   Еммою Стоун   в головних ролях належала філії «НДУ« МЕІ »в м Волзькому Ідея організувати і провести музичний конкурс за мотивами фільму-мюзиклу «Ла-Ла Ленд» американського режисера і сценариста Дем'єна Шазелла з Райаном Гослінгом і Еммою Стоун в головних ролях належала філії «НДУ« МЕІ »в м Волзькому. У заході взяла участь школа танців «Куба Денс».

Еммою Стоун

У конкурсі виступили дві пари з філії МЕІ - Вікторія Паняева і Артем Герасимов, Софія Спасенова і Микита Нікітін, пара зі школи №18 - Катерина Тучкова і Андрій Попов, пара з кадетської школи - Вікторія Скопинцева і Григорій Паршиков. До складу журі увійшли директор філії «НДУ« МЕІ »в м Волзькому Махсуд Султанов, завідувач кафедри« Соціально-гуманітарні науки »Валентина Жиліна, голова первинної профспілкової організації - соціального партеру МЕІ - ТОВ« ЛУКОЙЛ-Волгограденерго »Світлана Захарова, заступник директора по творчих питань Центру культури і мистецтва «Жовтень» Володимир Винокуров та актор Волзького драмтеатру Віталій Манжура.

Конкурсанти продемонстрували свої театральні, танцювальні та вокальні таланти. Кожна пара відрізнялася індивідуальністю і креативністю, артистизмом та оригінальністю костюмів. У глядацькому залі оплески груп підтримки не вщухали.

У глядацькому залі оплески груп підтримки не вщухали

За спільним рішенням журі кращими стали Софія Спасенова і Микита Нікітін, по праву завоювали головний приз - профорієнтаційну поїздку в НДУ «МЕІ» в Москву. Приз глядацьких симпатій дістався парі зі школи №18 Катерині Тучковій і Андрію Попову. Всім учасникам були вручені пам'ятні подарунки від соціального партнера філії - профспілкової організації ТОВ «ЛУКОЙЛ-Волгограденерго» і школи танців «Куба Денс». На завершення святкового вечора прозвучали музичні композиції волзького колективу «Живий звук». Хіти різних років виконав заступник директора філії Руслан Вусатий.

Від щирого серця вітаємо всіх учасників та організаторів конкурсу за позитив, радість і Енерджі!