Зірка балету Микола Цискарідзе відповість на запитання шанувальників в Тбілісі

ТБІЛІСІ, 24 червня - Новини-Грузія ТБІЛІСІ, 24 червня - Новини-Грузія. Зірка балету, Народний артист РФ Микола Цискарідзе 29 червня зустрінеться з грузинськими шанувальниками в виставковому залі Національної бібліотеки Грузії в Тбілісі.

На зустрічі буде представлено дороге видання - фотоальбом, який відображає всю творчу діяльність Цискарідзе. Мемуарний фотоальбом можна буде купити на заході зі знижкою, а виручені кошти будуть перераховані на рахунок фонду «Солідарність». Крім того, видання буде передано в дар всім музеям і бібліотекам Грузії.

«Ніка обіцяє показати бажаний для нас спектакль зі своїх багатих архівних записів, і зі звичною йому прямотою відповість на питання«, - говориться в повідомленні на сторінці Національної бібліотеки.

Організатором заходу є видавнича група «Сезан».

Микола Максимович Цискарідзе народився 31 грудня 1973 року в Тбілісі і там же почав вчитися в хореографічному училищі. У 1992 році закінчив Московське хореографічне училище (клас Петра Пестова) і був прийнятий в трупу Большого театру, де дуже скоро був відзначений Ю. Григоровичем і почав отримувати сольні партії. У 1996 році закінчив педагогічний факультет хореографічного інституту. Вів клас у Великому театрі, був педагогом-репетитором Анжеліни Воронцової, Дениса Родькин.

Цискарідзе гастролював у багатьох країнах світу, виступав на сценах провідних театрів світу, таких як «Ла Скала» в Мілані, Новий національний театр в Токіо, Театр Єлисейських полів в Парижі і ін. На початку червня 2013 року стало відомо, що ДАВТ вирішив не продовжувати з Цискарідзе контракти як з артистом і педагогом репетитором, термін яких закінчився 30 червня 2013 року.

Микола Цискарідзе входить до складу Ради з культури і мистецтва при президенті РФ. Артист є автором книг «Микола Цискарідзе. Миттєвості »(2007) і« Польоту вільне завзятість »(2011).

Микола Цискарідзе удостоєний багатьох нагород і премій. 29 листопада 2014 року обраний на посаду ректора Академії російського балету імені А.Я. Ваганової.