"Нова хвиля 2017": репортаж з церемонії відкриття конкурсу

Вересень - час, коли сезон відпочинку на морських курортах наближається до завершення і число туристів помітно зменшується. Але тільки не в Сочі, і пов'язаний цей незгасний інтерес з низкою масштабних подій. Не встигли відгриміти свистки уболівальників над футбольними трибунами після "Кубка конфедерацій", як уже чується гул болідів - в місті проходить "Формула-1". Між подіями спортивними Сочі дружелюбно відкриває свої двері заходам музичним. І одне з найпомітніших в цій розважальній програмі - "Нова хвиля". Сьогодні конкурсу був офіційно дано старт - музика над чорноморським узбережжям буде звучати з сьогоднішнього дня цілий тиждень.

І хоча фактично своїм будинком "Нова хвиля" тепер вважає Сочі, географія конкурсу в цьому році дещо змінилося: з гучною курортної столиці захід перенеслося ближче до гірських пейзажів - в просторий "Олімпійський парк". Саме тут, неподалік від стадіону "Фішт", де колись завойовували свої золоті медалі російські фігуристи, Сочі парку, наповненого божевільними атракціонами, і залізничного вокзалу, куди зірок, членів їх команд і їх обладнання дбайливо доставляли Російські залізниці, в цьому році звели концертний зал New Wave Hall.

Зміна обстановки не змінила правил "гри", кожен день у артистів і конкурсантів строгий розпорядок: вдень - репетиції, в більш розслабленій атмосфері і зручних нарядах вони перевіряють техніку і розігрівають зв'язки, а ввечері - вже при повному параді і, слідуючи чуйним повчанням провідних шоу , один за одним виходять на сцену і заряджають слухачів святковим настроєм. Сьогодні за створення особливої ​​атмосфери відповідав цілий загін зірок.

Вересень - час, коли сезон відпочинку на морських курортах наближається до завершення і число туристів помітно зменшується Натисніть на фото для перегляду галереї

Дима Білан

Поліна Гагаріна Поліна Гагаріна

жасмин жасмин

Сергій Лазарєв   Юліанна Караулова Сергій Лазарєв Юліанна Караулова

Олексій Воробйов   Ігор і Ольга Круті Олексій Воробйов Ігор і Ольга Круті

Олександр Ревва з дружиною Анжелікою   Діана Арбеніна Головними героями дня відкриття стали Діма Білан, Сергій Лазарєв, Поліна Гагаріна, Ірина Дубцова, Микола Басков, Діана Арбеніна, Юліанна Караулова і інші артисти Олександр Ревва з дружиною Анжелікою Діана Арбеніна Головними героями дня відкриття стали Діма Білан, Сергій Лазарєв, Поліна Гагаріна, Ірина Дубцова, Микола Басков, Діана Арбеніна, Юліанна Караулова і інші артисти. Двічі на сцену піднявся Філіп Кіркоров. Втім, його головний тріумф на "Новій хвилі" попереду - 13 вересня відбудеться великий концерт за участю зірок, приурочений до ювілею Кіркорова.

Про те, що в цьому році буде гала-концерт в мою честь, я дізнався на закритті "Нової хвилі 2016". З тих пір я безперервно думав, як все пройде. Ми почали готуватися з артистами, обговорювати. Я буду сам вести цей вечір, при цьому я не чув ні одну пісню, яку підготували інші музиканти. Мої головні хіти колеги відразу розхапали, і так вийшло, що мені нічого не залишилося. Але я піднімуся на сцену і заспіваю нові пісні. Таким чином ознаменує початок нової "п'ятирічки" в своїй кар'єрі,

- інтригував Філіп, запрошуючи глядачів на свій концерт-триб'ют.

Філіп Кіркоров І якщо попереду на Новій хвилі вечора суцільно тематичні - будь то ювілейний концерт Кіркорова або День кіно, який пройде вже завтра, то шоу на честь відкриття за традицією вийшло великим музичним капусником Філіп Кіркоров І якщо попереду на "Новій хвилі" вечора суцільно тематичні - будь то ювілейний концерт Кіркорова або "День кіно", який пройде вже завтра, то шоу на честь відкриття за традицією вийшло великим музичним капусником. Кожен артист виступив з піснею, яка стала його головним хітом цього року. Діма Білан змусив танцювати весь зал під запальну "Тримай", Жасмин налаштувала на романтичну хвилю, виконавши "Ти моє щастя", група Estradarada вийшла з піснею, слова якої завчила вся країна, - "Віті треба вийти". Особливо яскравим моментом став моноспектакль Ольги Бузової - піснею "Під звуки поцілунків" виступ Ольги не закінчилося, і вона ще довго спілкувалася з залом, а після недвозначно загравала з Андрієм Малаховим, ведучим вечора. До слова, для Малахова повернення на "Нову хвилю" стало особливою подією - він не вів конкурс 15 років і повернувся на сцену "Нової хвилі" лише після переходу з Першого каналу на "Росії 1".

Я повертаюся в рідну сім'ю. І це дуже приємно, повірте,

- заявив журналістам Малахов перед початком концерту.

Андрій Малахов і Лера Кудрявцева - ведучі церемонії відкриття Андрій Малахов і Лера Кудрявцева - ведучі церемонії відкриття

Ірина Дубцова   Поліна Гагаріна   Олексій Воробйов і Філіп Кіркоров   Діма Білан і Сергій Лазарєв   Олександр Буйнов і Наташа Корольова Яскравим завершенням вечора стало шоу американської співачки LP, Лори Перголіцці, запрошеної guest star конкурсу Ірина Дубцова Поліна Гагаріна Олексій Воробйов і Філіп Кіркоров Діма Білан і Сергій Лазарєв Олександр Буйнов і Наташа Корольова Яскравим завершенням вечора стало шоу американської співачки LP, Лори Перголіцці, запрошеної guest star конкурсу. Скромна і тендітна, майже не помітна в натовпі, за лаштунками вона позувала фотографам зі збентеженою посмішкою, ніби вона найпростіший гість вечора, а не особливе явище музичного світу. А, вийшовши на сцену, розгойдала зал хітами Other people і Lost on you - так, що підспівувала їй в голос вся багатотисячна юрба. Чи то ще буде!

Ольга Бузова зустрілася за лаштунками з LP і зізналася, що є її прихильницею Ольга Бузова зустрілася за лаштунками з LP і зізналася, що є її прихильницею. Чи відповіла їй взаємністю LP, історія замовчує

виступ LP виступ LP

Натисніть на фото для перегляду галереї

Конкурсанти "Нової хвилі 2017"