Відгуки про книгу Чарівне кільце. Вовк та семеро козлят. Кіт у чоботях (збірник)

Що відбувається, коли зустрічається давним-давно стара, улюблена і знайома всім казка з ілюстратором, у якого фантазія здається, просто не знає реальних кордонів? А відбувається саме це - приголомшлива дитяча книга. Втім, відносити її на полицю виключно дитячих книг я б не стала. Антон ламати, художник-ілюстратор книги, зміг зобразити цілий барвистий світ в рамках однієї казки з неймовірною деталізацією дрібніє предметів і їх взаємодії. Крім такої уваги до деталей, в малюнках простежується ідея театру, що всі події відбуваються на сцені з красивими декораціями. Театралізована казка в книзі - такий хід і сама ідея, яка образно дуже сильно пов'язує події - припали дуже по духу, і більш ніж залучили мене в свій світ.

Ця книга дійсно буде цікава не тільки дітям, а й дорослим. Я більш ніж впевнена, що у і перших і у других на сторінках казки очі будуть розбігатися, від достатку фарб, деталей і відтінків.

Крім усього іншого саме для дітей книга послужить не тільки красивим ілюстративним посібником, і навіть не тільки хорошою казкою, а книгою, з якої можна провести різні розвиваючі ігри. Наприклад, запропонувати дитині спробувати порахувати, скільки всього на сторінках книги ми можемо зустріти зображень кота. У мене вийшло нарахувати 60 котів в різних формах з урахуванням обкладинки і форзаца.Также дитині можна запропонувати переказати вам казку за малюнками, що буде більш ніж доречно для цієї книги.

В цілому, книга дійсно дуже барвиста, казкова і цікава, а якщо придумати завдання до неї для дітей, то вона з легкістю перетворюється ще й в розвиваючу)