NEWSru.com :: Фільм Сигарева "Жити", показаний на "Кінотаврі", вирішили обмежити в прокаті

Новий фільм Василя Сигарева "Жити" вийде в московський прокат в кількості від трьох до п'яти копій, повідомив прокатник фільму Максим Кузьмін в середу на прес-конференції після показу фільму на кінофестивалі "Кінотавр" у Сочі.

"Ми розуміємо, що це фільм не для масового перегляду, але в великих містах ми забезпечимо доступ до цього фільму", - цитує його "Інтерфакс" .

Фільм "Жити" єкатеринбурзького театрального драматурга і режисера Сигарева, який переміг на фестивалі у Вісбадені, вже був названий деякими критиками найжорстокішим і найкривавішим фільмом цього року.

- Сигарев зніме російська "Південний парк"

В основі сюжету кінокартини лежать три історії з життя людей, які втратили своїх близьких: хлопчика, який втратив батька, молоду дружину, яка втратила чоловіка, і жінку, у якої загинули дві маленькі доньки-двійнята.

Продюсер фільму Роман Борисевич вважає, що таке кіно зараз дуже потрібно. "Фільм" Жити "і фільми, подібні до нього, повинні обов'язково зніматися. Я говорю це не як продюсер даного фільму, а як людина, яка боїться, що наступні покоління перетворяться в натовп байдужих персонажів", - сказав Борисевич.

Сигарев зізнався, що хотів зняти фільм про апокаліпсис. "І якраз тоді мені Борисевич розповів, що Ларс фон Трійер зняв фільм про апокаліпсис" Меланхолія ". Але я зрозумів тоді, що апокаліпсис - це не коли твоя планета гине, а тоді, коли ти втрачаєш своїх близьких", - згадує Сигарев.

Режисер розповів про те, наскільки важко було знімати цей фільм. "Наприклад, Ользі (Ольга Лапшина - виконавиця ролі матері загиблих дівчаток) стало погано з серцем, вона заявила, що далі цю сцену грати не може. Троянова (Яна Троянова - виконавиця ролі молодої вдови) заридала і заявила, що вона взагалі більше в цьому фільмі зніматися не буде ", - сказав Сигарев.

Також Сигарев розповів, що грим в цьому фільмі робили ті ж люди, що робили грим для фільму "Висоцький. Спасибі, що живий". "Якби вони працювали так само, як працювали у мене, і на" Висоцького ", то до фільму" Висоцький "було б куди більше довіри", - заявив Сигарев.

Режисер зізнався, що новий його фільм - це крик. "Мене запитують, чому мені хочеться кричати:" Любіть один одного ". Я не можу цього пояснити, очевидно, така у мене потреба. Але наступним моїм фільмом буде комедія", - сказав режисер.

Три роки тому фільм Сигарева отримав на "Кінотаврі" головний приз за фільм "Дзига" - драму про відносини дівчинки і її матері. У середу в конкурсній програмі "Кінотавра" будуть показані фільми Сергія Мокрицького "День вчителя" і Олександра Прошкіна "Спокута".

Також в середу паралельно з "Кінотавром" починає працювати міжнародний Кіноринок.

Сигарев зніме російська "Південний парк"

Сигарев заявив також в Сочі, що має намір тепер зняти комедію - "російський" Південний парк "" або навіть "російського" Улісса ", повідомляє РІА Новини" .

"Я відкритий для всього, є у мене навіть ідея серіалу. Готовий робити що завгодно, що мені подобається, і наступний фільм буду знімати - комедію", - сказав Сигарев, відповідаючи журналістам, яка дорікнула його в тому, що у його фільмів занадто похмурі сюжети .

За словами режисера, "це буде російський" Південний парк ", а скоріше навіть російський" Улісс "". Відомо, що головні герої "за весь фільм жодного разу не зустрінуться".

Як повідомляється, сценарій нової картини буде заснований на текстах уральського письменника Андрія Ільєнкова, який одночасно стане виконавцем головної чоловічої ролі.

Головну жіночу роль зіграє дружина режисера, актриса театру-студії Табакова Яна Троянова. Вона знімалася і в попередніх проектах Сигарева - фільмах "Дзига" (2009) і "Жити", а також в картині Авдотьї Смирнової "Кококо" (2012).

Сама Яна Троянова в інтерв'ю "КіноБізону" в лютому цього року згадувала, що "Вася зараз готується знімати комедію", додавши, що після попередніх фільмів режисера "вже хочеться змінити обстановку, поржать".