IV Мінський міжнародний Різдвяний конкурс вокалістів: 14-20 грудня

Великий театр Республіки Білорусь

Національний академічний Великий театр опери і балету Республіки Білорусь запрошує взяти участь в IV Мінському міжнародному Різдвяному конкурсі вокалістів, який відбудеться з 14 по 20 грудня 2017 року.

До участі в конкурсі запрошуються співаки з усіх країн, які закінчили вищі музичні навчальні заклади (які навчаються в них) або працюють (виступаючі) в професійних музичних театрах.

Увага: вікове обмеження конкурсу! Брати участь в конкурсі можуть жінки, які народилися не раніше 1982 року, і чоловіки, які народилися не раніше 1979 року.

IV Мінський міжнародний Різдвяний конкурс вокалістів пройде в три тури, перші два - в супроводі фортепіано, третій тур - у супроводі оркестру.

У третьому турі (фіналі) конкурсу учасникам належить виконати розгорнуту сцену з опери класичного або сучасного репертуару. Третій тур пройде на головній сцені театру.

Призовий фонд конкурсу - 28000 доларів США.

Володар Гран-прі конкурсу отримає грошовий приз у розмірі 10 000 доларів США, лауреат I премії буде нагороджений сумою, еквівалентною 8000 доларів США, лауреат II премії удостоїться грошового призу в 6000 доларів США, а лауреат III премії отримає 4000 доларів США.

"Уже вчетверте Великий театр Білорусі відкриває двері для молодих талановитих співаків, які приїжджають на Мінський міжнародний Різдвяний конкурс вокалістів із різних країн.

Наш конкурс досить молодий, але ми з радістю і гордістю можемо відзначити, що для його переможців та учасників він став потужним імпульсом до подальшого творчого зростання, професійного розвитку, надав їм впевненість у власних силах.

Тільки на нашому конкурсі фіналісти отримують рідкісну можливість вийти на сцену разом з провідними оперними співаками і виконати в третьому турі ансамблеву сцену з оперного спектаклю, продемонструвавши і вокальний, і драматичний талант, і своє «почуття сцени».

Про високий статус Мінського міжнародного Різдвяного конкурсу вокалістів свідчить представницьке журі, до складу якого входять директора оперних театрів і міжнародних організацій, імпресаріо, музиканти зі світовим ім'ям.

Мінський міжнародний Різдвяний конкурс вокалістів - це дні незабутнього спілкування, нові контакти, дружня і творча підтримка не тільки колег, але і всього колективу Великого театру Білорусі, який в дні конкурсу буквально живе цією подією. Адже кожен учасник конкурсу стає частиною нашої великої театральної родини!

Бажаю всім учасникам натхнення і удачі!

До зустрічі на IV Мінському міжнародному Різдвяному конкурсі вокалістів! ",

- каже голова журі та організаційного комітету конкурсу, генеральний директор Великого театру Білорусі Володимир Гридюшко.

Заяви на участь в конкурсі приймаються до 22 жовтня 2017 року на офіційну електронну адресу конкурсу: [email protected]

Прес-служба Великого театру Республіки Білорусь