Музею військово-морської історії Венеції,

3. Музей військово-морської історії

ПАВІЛЬЙОН КОРАБЛІВ

веслові майстерні

Корпус, який в минулому використовувався в якості майстерні з виготовлення весел, в даний момент використовується для демонстрації колекції човнів і є частиною військово-морського історичного музею Венеції Корпус, який в минулому використовувався в якості "майстерні з виготовлення весел", в даний момент використовується для демонстрації колекції човнів і є частиною військово-морського історичного музею Венеції. У його склад входить три будівлі, які розташовані по черзі, а четверте будівлю, таких же розмірів, розташоване ортогонально по відношенню до першого. Будівля була побудована в середині шістнадцятого століття для забезпечення роботи майстерні і складування весел. Незабаром, після його споруди, в 1577 році, будівля тимчасово адаптували для використання головним керуючим органом міста, тобто Великою Радою. Причиною цього став руйнівний пожежа, в результаті якого Палац дожів на тривалий час став непридатний до використання. По суті приміщення зберігали свою функцію майстерень по виробництву весел і складських приміщень для їх зберігання до середини дев'ятнадцятого століття. Після реорганізації Арсеналу, яка почалася в 1866 році, коли Венецію приєднали до Королівства Італії, ці приміщення призначалися під використання для складів і майстерень з інженерної справи. Саме в цей момент і були відновлені даху, з урахуванням введення цікавою системи двонапрямлених залізних стяжок, які як би інтегрувалися в дерев'яні прорізи даху. З 1980 року територія майстерень з виготовлення весел стала називатися Морським павільйоном. Тут можна ознайомитися з різними типами суден, що мають величезне історичне значення, що є розширенням будівлі головного музею.

КВИТКИ - ОНЛАЙН-КУПІВЛЯ

Квитки (в тому числі і військово-морський павільйон)
Повна ціна: € 10,00
Скорочення: 7,50 євро - дітям від 6 до 14 років; студенти віком від 15 до 25 років; більше 65; власники карти Muve Friend
Школи: 4,00 євро (при поданні списку на папері, очолюваної школою, це також відноситься до опікунів)
Мешканці: 1,55 євро
Безкоштовно: персонал Міністерства оборони; люди з обмеженими можливостями; діти до 6 років; ANMI; Членів ІКОМ, шкіл муніципалітету Венеції і відповідних вчителів і гідів (при поданні списку на фірмовому бланку школи).

інформація:
Години роботи: щодня 10.00 - 18.00 (квиткова каса закривається о 17.00)
Закриття: 25 грудень 1 січня,
Квиток: повна або скорочена запис / квиток для жителів
Можливість екскурсії з авторизованим гідом. Застереження, необхідні для зв'язку з сайтом [email protected]
Call Center +39 041 2424

Музей військово-морської історії

Дана територія належить військово-морському флоту Італії, який в свою чергу піклується про неї і зберігає як виставковий простір історичної пам'яті: щоб дати зрозуміти, наскільки сильна морська душа в італійців (Королівський указ 1919 року) Дана територія належить військово-морському флоту Італії, який в свою чергу піклується про неї і зберігає як виставковий простір історичної пам'яті: "щоб дати зрозуміти, наскільки сильна морська душа в італійців" (Королівський указ 1919 року). Військово-морський історичний музей розташувався в будівлі XV століття, яке раніше використовувалося як "хлібного комори" Венеціанської республіки, недалеко від Арсеналу, який частково знаходиться у веденні військово-морського флоту Італії. Це один з найважливіших музеїв подібного плану в Італії. Позаду основної будівлі, в цілому виставкова площа якого налічує п'ять поверхів і 42 виставкових зали, також розташована частина музею, де знаходиться морський павільйон, який розмістився на території колишніх "майстерень з виготовлення весел", які також були частиною Арсеналу.
Жителі Венеції мають право придбати квиток зі знижкою. Для цього вони повинні безпосередньо в касі музею надати діючий документ, що засвідчує особу і підтверджує місце проживання.
Безкоштовний квиток передбачений як для інвалідів, так і для людей з обмеженими можливостями (для доступу до павільйону необхідно подолати 3 сходинки, тут не передбачена підйомна платформа, але персонал служби охорони завжди допомагає тим, кому це необхідно).