Ігор Бутман і Лариса Долина дали концерт в Нью-Йорку в рамках програми «Карнавал джазу: Ноу комментс»

У неділю в одному з найпрестижніших концертних залів Нью-Йорка «Фредерік Роуз Холл» виступили зірки російського джазу Лариса Доліна та Ігор Бутман. Публіка із захопленням прийняла концерт, який відбувся в рамках фестивалю «Русское наследие», організованого Російсько-американським фондом культури під керівництвом Марини Ковальової. У неділю в одному з найпрестижніших концертних залів Нью-Йорка «Фредерік Роуз Холл» виступили зірки російського джазу Лариса Доліна та Ігор Бутман

Ігор Бутман і Лариса Долина дали концерт в Нью-Йорку в рамках

Даний фестиваль передбачає ряд заходів, завдяки яким російські жителі Нью-Йрка можуть не тільки згадати про своє походження, а й познайомити з культурною спадщиною Росії своїх дітей. «Нам вдається зібрати сотні тисяч людей, які стають причетними до культури російськомовної Америки і Росії, - говорить Марина Ковальова. - Фестивальні заходи будують дуже потужний міст між двох культур ». За її словами, «такий джазовий концерт в кращому джазовому залі Америки, на який прийшли і американці, і росіяни», став для двох держав яскравою і незабутньою подією.

Фотогалерея: Премія Муз-ТВ 2008. Червона доріжка марнославства.

Лариса Долина впевнена, що такими виступами російські артисти зможуть відкрити Америці свій джаз. «Карнавал джазу: Ноу комментс» є зовсім свіжою програмою, - каже співачка. - Мене запросили, відмовлятися було б неправильно, тому що, по-перше, це джаз, а по-друге, ми представляємо російське мистецтво. Мені б дуже хотілося б, щоб американці зрозуміли, нарешті, що у нас теж є і оркестр хороший, і люди, що співають джаз ».

Лариса Долина, яка виступає на сценах Нью-Йорка вже в 8 разів, також пояснила, що «до нас в Росію приїжджають дуже багато відомих американські музиканти, причому роблять вони це з дуже великою радістю. А тепер ми будемо до них їздити на фестивалі, такі, як цей »Це ще і хороший обмін культурним досвідом, спілкування за допомогою благородної музики і виступів професійних джазових виконавців. Завдяки подібним фестивалям, можливо, американська публіка перестане ставитися скептично до російського джазу.

17 червня Бутман і Долина дадуть в Нью-Йорку ще один концерт. До репертуару нинішнього «Карнавалу джазу» так само увійшли такі знамениті твори, як «Нью-Йорк, Нью-Йорк», «Водні лижі» і легендарна пісня «Очі чорні» в джазовій обробці. Фестиваль проводиться в шостий раз і триватиме весь червень.

Читайте також.