ТОП незвичайних музеїв Києва

4. музей сновидінь
  5. Національний музей літератури
  6. музей води

Незважаючи на розвиток технологій, музеї не втратили своє значення в сфері культурного зростання людини. Знайомство з історією цивілізації дуже важлива для кожного з нас.

Іноді варто пройтися по таких місцях міста і побачити «обривки» сучасного мистецтва - для загального розвитку і пізнання багатогранності світу. інформатор зробив добірку найцікавіших музеїв, які корисно відвідати в Києві.

PinchukArtCentre

Якщо є вільний час, обов'язково відвідайте PinchukArtCentre - музей сучасного мистецтва. Експозиції постійно змінюються. Навіть якщо вас не вразила виставка в якийсь конкретний день, ви отримаєте масу вражень і емоцій від самого комплексу. На верхньому поверсі розташовується One Love Coffee, звідки відкривається шикарна панорама на місто. Безліч експозицій мають на увазі участь відвідувачів.

Де: вулиця Басейна, 2

Графік роботи: вівторок - неділя з 12:00 до 21:00; понеділок - вихідний

Вартість входу: безкоштовно

Галерея «Pinchuk Art Centre»

Музей історії туалету

Будівля знаходиться не в самому доступному місці, але якщо перебуваєте поруч, варто відвідати. Тут є книга про історію туалету на 500-600 сторінок. Також в музеї зібрано безліч експонатів на тему туалету з найдавніших часів і до нашого часу - це однозначно розширить ваш кругозір. На виході можна купити різні сувеніри - запальнички і попільнички у вигляді унітазів, магнітики та інші дрібниці.

Де: вулиця Рибальська, 22 (бізнес-центр «Вежа №5», вхід через під'їзд №2)

Графік роботи: з 10:00 до 18:00 без вихідних

Вартість входу: 25 гривень - діти, студенти та пенсіонери; 50 гривень - дорослі

Графік роботи: з 10:00 до 18:00 без вихідних    Вартість входу: 25 гривень - діти, студенти та пенсіонери;  50 гривень - дорослі

Музей історії туалету

Музей «Експеріментаніум»

Ідеальне місце дозвілля для тих, кому важко в школі давалося фізика. Тут без зазубрювання підручників можна дізнатися, як з'являється блискавка, і перевірити електропровідність різних предметів. Відвідувачі на власні очі побачать, як працює той чи інший закон фізики. У музеї організовують цікаві екскурсії, на яких можна провести хімічні досліди, експерименти з електрикою або зробити звичайний стакан невидимим. Крім того, на території «Експеріментаніума» можна організувати дитячий день народження.

Де: проспект Степана Бандери, 6 (найближча станція метро - «Петрівка»)

Графік роботи: вівторок - п'ятниця з 09:30 до 19:00; субота - неділя з 10:00 до 20:00; понеділок - вихідний.

Вартість входу: діти до 16 років і студенти - від 155 до 190 гривень; пенсіонери та інваліди - від 100 до 150 гривень; дорослі - від 170 до 210 гривень.

Музей «Експеріментаніум»

музей сновидінь

У цьому незвичайному музеї можна дізнатися відповіді на питання, які часто мучать вас після пробудження: «Звідки беруться сни?», «Чому мені сниться те, чого я ніколи не бачив в реальності?» Та інші. Щомісяця в закладі проводять тематичні бесіди з практикуючими психоаналітиками. Під час таких зустрічей відвідувачі дізнаються, в чому полягає метод психоаналізу і як історія життя людини впливає на його вчинки. На території музею є скриня, який зберігає сни: кожен гість може не тільки покласти сюди свої сновидіння в форматі тексту, відео, зображення, але і розглянути чужі.

Де: вулиця Чигоріна, 55 (станція метро «Дружби народів»)

Вартість входу: уточнювати за телефонами 531-97-27 або (093) 473-78-67

музей сновидінь

Національний музей літератури

Тут представлений нинішній погляд на розвиток української літератури з моменту її появи (імовірно ХI століття) і до наших днів. Музей розміщений на двох поверхах старовинної будівлі. Експозиція складається з різних експонатів: рукописи, фото, особистих речей, репродукцій, інсталяцій. Тут часто проводяться персональні виставки, творчі вечори.

Де: вулиця Богдана Хмельницького, 11

Графік роботи: понеділок - п'ятниця з 9:00 до 17:00, субота з 10:00 до 18:00; неділя вихідний

Вартість входу: 20 гривень для дорослих, 15 - для студентів, 10 - для школярів

До Національного музею літератури можна прийти навіть на показ мод

музей води

Відвідавши це місце, ви зможете дізнатися багато цікавого про київське водопостачання. Музей розповідає і показує все про воду: як вона використовується і як циркулює, про водопроводі, про очисні споруди. В окремому куточку можна пограти з величезними мильними бульбашками, близько подивитися на відгодованих коропів. Сам музей знаходиться під землею і ще один з його особливостей гігантський унітаз, поруч з яким дозволено сфотографуватися.

Де: вулиця Грушевського, 1-В

Графік роботи: середа-п'ятниця з 10:00 до 16:00, субота-неділя з 10:00 до 17:00, понеділок-вівторок вихідні

Вартість квитка: 40-50 гривень, дітям до 6 років - безкоштовно

музей води

Нагадаємо, нещодавно Інформатор склав ТОП музичних фестивалів , Які варто відвідати в Україні. Щоб жити на повну і нові емоції, необхідно періодично брати участь в драйвових масових заходах.

Юлія Костянецкій

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

», «Чому мені сниться те, чого я ніколи не бачив в реальності?