Білорусь вирішила відгородитися від України стіною: "Щоб миша не проповзла"

1. Орфографічна помилка в тексті:

25 вересня 2015 року, 17:02 Переглядів: 25 вересня 2015 року, 17:02 Переглядів:   Білорусь вирішила побудувати паркан на кордоні з Україною

Білорусь вирішила побудувати паркан на кордоні з Україною. Фото: & nbsp; expertov.com.

Білорусь має намір побудувати інженерні споруди для зміцнення свого кордону з Україною. Про це заявив президент Білорусі Олександр Лукашенко сьогодні під час спілкування з працівниками Білоруського металургійного заводу в Жлобіні, передає БЕЛТА .

"Я вже не кажу про наркотики ... Зброя, автомати, боєприпаси везуть, самі їдуть сюди. Ми зміцнюємо кордон. Ми її повністю закрили, а зараз зведемо інженерні споруди, щоб миша не проповзла. Ми забезпечимо безпеку своєї країни", - підкреслив Лукашенко.

За його словами, зараз є "певні проблеми, які приходять з України", з якими в Білорусі змушені боротися шляхом зміцнення прикордонної безпеки.
Лукашенко зазначив, що питання безпеки на білорусько-українському кордоні знаходяться в центрі уваги керівництва країни.

"Я багатьох українців знаю, які приїхали. Ми намагаємося забезпечити всіх роботою. Але ми зараз будемо дуже серйозно всіх сортувати, щоб сюди бандити не приїхали, які хочуть дестабілізувати обстановку в Білорусі. А тих, хто приїхав жити і працювати - ласкаво просимо", - заявив президент.

Нагадаємо, кілька днів тому Білорусь почала демаркацію кордону з Україною в Брестському районі.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Білорусь вирішила відгородитися від України стіною:" Щоб миша не проповзла "". інші Новини політики дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.