Новини Росії - З'явилися фото і дані по старшої дочки Путіна

Старша дочка Володимира Путіна Марія Фаас живе в Москві, працює аспірантом в Інституті дитячої ендокринології при ендокринологічних науковому центрі (ЕНЦ) МОЗ РФ і багато подорожує по Європі.

Про це у своєму розслідуванні розповідає журнал The New Times, передає znak.com.

Раніше старша дочка Путіна носила прізвище Воронцова, а потім стала Марією Фаас.

За даними видання, Марія Фаас живе в будинку на Новінському бульварі, по сусідству з посольством США. Чотири роки тому тут різко посилили охорону - це сталося з появою в будинку нового мешканця, молодий блондинки, яка пересувається на позашляховику з мигалкою, розмовляє по телефону по-французьки і відгукується на ім'я "Марія Володимирівна". Її дата народження збігається з датою народження Марії Путіної, старшої дочки президента Росії, повідомляє The New Times.

Марія Путіна (в центрі) з друзями на відпочинку в Італії, липень 2010 р року

Журнал зазначає, що під ім'ям Марії Воронцової дівчина з 2006 по 2011 рік навчалася на факультеті фундаментальної медицини МДУ. У соціальних мережах можна знайти чимало фотографій Марії Воронцової - в тому числі, до того моменту, як журналісти спробували зв'язатися з нею, у Воронцової була і своя сторінка. У соцмережах можна знайти фотографії, що розповідають про подорожі дочки президента по Італії, Франції та Іспанії. У компанії подруг вона подорожувала на яхті Aria, оренда якої коштує 35-45 тисяч євро на добу. Однокурсники Марії Воронцової відмовилися спілкуватися з журналістами або просили за свої розповіді "захмарні суми". Одна із знайомих дівчини розповіла, що ту вважали дочкою конструктора ракет або багатого генерала.

Закінчивши МГУ з червоним дипломом, Марія Воронцова стала аспірантом ендокринологічного наукового центру, який очолює науковий керівник її дипломної роботи Іван Дєдов. Як пише видання, після успішного захисту диплома Марією в життя Дєдова відбулися приємні зміни: його сина призначили суддею від РФ в ЄСПЛ, а самого Івана Івановича обрали президентом РАМН (хоча раніше академіки не підтримували його кандидатуру). За розпорядженням уряду будівництво Інституту дитячої ендокринології вартістю 6,6 млрд рублів було прискорено.

Костюмований карнавал в голландському Маастріхті, 2008 рік

За даними The New Times, ЕНЦ МОЗ РФ співпрацює з французькою фармацевтичною компанією "Санофі-авентіс груп", проводячи масштабні дослідження з виявлення діабету. Серед акціонерів "Санофі" - l'Oreal і французький нафтовий гігант Total, глава якого Крістоф де Маржері загинув в авіакатастрофі у Внуково. При цьому, нагадує видання, на батьківщині Маржері був фігурантом антикорупційного розслідування - слідчі вивчали можливість того, що він платив хабарі російським властям (звинувачення були зняті).

Марія Воронцова вийшла заміж за голландця Йорріта Йоостен Фаассена, який після знайомства з блондинкою влаштувався працювати в "Газпром", вважає видання. Добре відома історія про інцидент на Рубльово-Успенському шосе, коли Фаассена жорстоко побила охорона банкіра Матвія Урина. Після цього, нагадує видання, сам Урін опинився в тюрмі, у трьох його банків відкликали ліцензії, а партнери банкіра змушені були втекти з країни. Покарали навіть займалися його співробітників ФСБ, стверджує журнал.

На дні народження подруги, Москва, 2013 рік

Судячи з соціальних мереж, Марія Воронцова-Фаассен народила дочку і стала кандидатом медичних наук. Її монографія "Ідіопатична низькорослість" була видана в Німеччині. У 2014 році на конференції вона представляла наукову роботу "Досвід Німеччини в організації ендокринологічної допомоги дітям". Однак після українських подій зарубіжні колеги припинили співпрацю з ЕНЦ, стверджує видання.

Цікаво, що, судячи з соціальних мереж, Марія глибоко занурена в європейську культуру і не відчуває порушуємо російською пропагандою ненависті до Заходу чи сексуальних меншин.

"Серед контактів ще аспірантки Воронцової значилися з дюжину голландців, німців, італійський кухар з Швейцарії, театрал з Японії, режисер з України, викладачі та бізнесмени з Канади, Англії та Швеції, сини німецького дипломата, що вчилися в Deutsche Schule Moskau при посольстві Німеччини (вказані як "друзі по школі"): один з братів зараз працює продюсером вельми відомої російської співачки і організовує гастролі диск-жокеїв з Європи. Серед місць особливого тяжіння друзів Марії Володимирівни - зимовий курорт в австрійському Бадгастайна, изв стни так само, як "альпійський Монте-Карло". А вже пан Мілонов і інші православні патріоти, вірно, дар мови б втратили, якби дізналися, що в друзях Марії є художниця-лесбіянка і тренер з фітнесу - гей з Лондона ", - відзначається в публікації.

А вже пан Мілонов і інші православні патріоти, вірно, дар мови б втратили, якби дізналися, що в друзях Марії є художниця-лесбіянка і тренер з фітнесу - гей з Лондона , - відзначається в публікації

Аспірантка ендокринологічного наукового центру, Москва, 2011 рік

Вона любить фільми "Матриця", "Дюна" і "Шоколад", читає Германа Гессе і Олдоса Хакслі, любить серіал "Маленька Британія", пише видання. На думку журналу, можливо, саме такі захоплення дочки Путіна можуть стати "перепоною, яка не дозволить Росії звалитися назад в" совок ".

Варто зазначити, що офіційних підтверджень родинних стосунків Марії Воронцової і Володимира Путіна журнал отримати не зміг. Більшість коментаторів відмовилися спілкуватися з виданням.

Більшість коментаторів відмовилися спілкуватися з виданням

Марія (зліва) в Голландії, 2008 рік.

фото newtimes.ru

Нагадаємо, раніше ЗМІ розкрили особистість молодшої дочки Володимира Путіна - її звуть Катерина Тихонова, вона керує компанією "Іннопрактіка" і бере участь в проекті розвитку МГУ. Її чоловік 33-річний Кирило Шамалов - власник активів ціною $ 2,85 млрд. Катерина Тихонова володіє розкішною віллою в Биаррице.

Як повідомляв "Апостроф", в жовтні 2015 року дочка президента РФ Володимира Путіна Катерина Тихонова дала своє перше інтерв'ю .