Фільм «Киборги» окупив менше половини вартості картини

Касові збори фільму «Киборги» за час прокату склали близько 20 млн грн, що і наполовину не покриває загальної вартості виробництва картини.

Про це пише «Таймер» з посиланням на портал «Кіно-театр», що збирає дані про касові збори (бокс-офіс) в кінотеатрах України.

Повідомляється, що за чотири тижні прокату (з 7-го по 31 грудня 2017 г.) стрічку подивилися 278 тис. Осіб, що принесло 20 млн 239 тис. Грн, тоді як загальний бюджет фільму склав 48 млн грн.

Відзначимо, що бойовик «Киборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва проте залишається найбільш касовим фільмом українського виробництва останніх років, поступившись у цьому плані тільки кінокомедії Олега Борщевського «Dzidzio Контрабас», яка зібрала понад 22 млн грн при бюджеті не більше 5 млн грн (точна сума не розголошується).

Читайте також в «2000» за темою: «Підсумки-2017: фільми, пісні і книги року» .