Де провести Новий рік в Києві: розваги на будь-який смак і гаманець

У Києві багато розваг.

Фото: facebook

Крім радості Новий рік завжди породжує масу сумнівів. Головне питання - де його святкувати. Особливо завбачливі задаються їм ще в лютому. Але більшість - ближче до самого свята.

Якщо ви до цих пір не зняли квартиру, не приготували три відра олів'є для домашнього свята і не купили квиток в іншу країну, ми вам допоможемо визначитися з тим, як можна відсвяткувати прихід 2017 го в Києві.

Традиційна Ялинка на Софіївській площі

Минуло вже кілька років, як головну ялинку країни перенесли з Майдану на Софіївську площу . Під святкування Нового року там створюють цілий міні містечко , Який місяць живе своїм життям. Багато вуличної їжі, каруселі, гірлянди, сцена і новорічна атмосфера. Напередодні 2017 го обіцяють виступ симфонічного оркестру, діджеїв та інших артистів.

Загалом, якщо ви не боїтеся холоду і любите галасливі масові зібрання - вам туди.

Вартість: безкоштовно.

Історичний Новий рік в парку Київська Русь

Варіант для любителів старовини і бажаючих втекти з міста. Парк "Київська Русь" знаходиться недалеко від Києва в селищі Копачів. Це великий історичний центр, який імітує собою бувальщина давньоруського міста періоду 9-10 століття.

На Новий рік "Київська Русь" готує особливу програму. В першу чергу - це новорічний маскарад - не щороку вдається відсвяткувати в образі лицаря або придворної дівиці. По-друге, це можливість покататися на конях - в "Київській Русі" приголомшливі стайні. По-третє, можна поїсти чудовій українській їжі.

Вартість: від 395 грн для дорослих (вхід на територію парку).

Музичний Новий Рік з David August та Mujuice в КВЦ Парковий

Якщо в вечірках ви цінуєте насамперед хорошу музику, то цей варіант для вас. David August один з найпопулярніших і затребуваних діджеїв в світі на даний момент. Його часто називають вундеркіндом, бо на велику сцену йому вдалося пробитися в 19 років. Зараз він постійний резидент нічних клубів від Парижа до Ібіци, а Новий рік відсвяткує в Києві і ви можете до нього приєднатися.

Крім того, новий альбом, а також ексклюзивний електронний сет представить Mujuice, добре відомий українським меломанам. Все це буде відбуватися в КВЦ Парковому , Недалеко від Маріїнського парку.

Вартість: від 450 грн.

Загадковий Новий рік на кіностудії Довженка

Новий рік, як відомо, - час чарівництва. Щось таке обіцяють організатори свята на кіностудії Довженка . Про те, що там буде відбуватися, відомо приблизно нічого. На сторінках в соцмережах є лише пост про групу Ленінград і приписка, що групи Ленінград на святі не буде.

В описі зустрічі організатори повідомляють, що буде багато відомих артистів (але не говорять яких), діджей, багато звуку і світлове шоу. Загалом, якщо любите несподіванки - вам туди.

Вартість: 350 грн.

Драйвовий Новий Рік в Atlas

концертний клуб Atlas під Новий рік вирішив використовувати весь свій простір. Будуть задіяні і головне приміщення, і Barbara Bar і концертний майданчик на даху - Roof. У програмі - виступи українських гуртів та діджей-сети українських діджеїв та артистів. Ідеальна вечірка для любителів нової української музики.

Головний хедлайнер - O.Torvald, а з діджеїв - сет від Дмитра Шурова (Pianoбой). При цьому можна буде і перекусити на фуршеті, який буде проходить в Barbara.

Вартість: від 500 грн.

Арт-Новий рік в галереї " Дукат "З Антоном Байбакова

Український композитор Антон Байбаков влаштовує вечірку для друзів в арт-галереї "Дукат". Обов'язкова наявність костюма і реєстрація на зустрічі в Facebook . Програма Нового року вельми невизначена, але якщо ви любите творчі тусовки - навряд чи залишитеся розчаровані.

Якщо подивитися опис зустрічі, можна побачити ностальгічні відео української поп-культури початку 90-х, треш-відбір на Євробачення в Білорусі і танці фламенко. Знайти зв'язок між усім цим складно. Можна хіба що похитати головою і сказати: "Творчі особистості!". Ось і сам Новий рік обіцяє пройти під цією егідою.

Вхід: 100 грн.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні