Курси іспанської мови в Москві

1. Чому вивчення іспанської мови в DONPROFESOR так ефективно?
  2. Викладачі-носії іспанської мови з високою кваліфікацією
  3. Ефективний метод навчання
  4. Гарна атмосфера на заняттях
  5. Які курси є в DONPROFESOR?

Москва - це місце, далеке від Іспанії і ще далі вона розташована від Латинської Америки, але в Москві є багато людей, які цікавляться іспанської культурою і іспанською мовою, і вони не відчувають проблем з тим, щоб вивчити іспанську мову. Як таке можливо? Ну, мабуть, тому, що є багато шкіл і центрів іноземних мов, де можна досягти великих успіхів у вивченні іспанської мови, наприклад, в Курси іспанської мови в Москві DONPROFESOR.

Чому вивчення іспанської мови в DONPROFESOR так ефективно?

З цілої низки причин вчити іспанську мову в школі DONPROFESOR - це дуже хороше рішення:

Викладачі-носії іспанської мови з високою кваліфікацією

Дуже важливо вивчати мову тільки з учителем-носієм мови, і особливо іспанську мову, тому що в іспанському досить складна граматика. Ми думаємо, вивчати іспанську мову з викладачем, який не є носієм мови - невдале рішення. Вчителі не носії мови постійно роблять помилки і неправильно вимовляють слова. Ми не розуміємо, як можна вивчити мову з викладачем, який сам не володіє мовою досконало. Це просто "місія нездійсненна" і втрата грошей.

Важливо не тільки те, що іспанська мова повинна бути рідною для викладача. Він також повинен мати гарне університетську освіту і багаторічний досвід викладацької діяльності у себе на батьківщині або в інших країнах. Тільки з таким інтелектуальним багажем викладач може бути досить ефективним і авторитетним. Хіба Ви змогли б довіряти викладачеві без університетського диплома, або власникові диплома, отриманого за 50 годин. Це ж просто смішно!

Ефективний метод навчання

Дуже важливо вибрати правильну стратегію викладання іспанської зика. Ми застосовуємо стратегію спіралі: ми поступово вивчаємо всі теми і згодом повертаємося до них знову і знову для закріплення знань. Навчання в нашій школі є на 100% інтерактивним і комунікативним. Звичайно, ми не забуваємо і інші аспекти вивчення мови, такі як читання або лист. Ми завжди запропонуємо Вам домашню роботу, а після того, як Ви її зробите, викладач перевірить Вашу домашню роботу, оцінить і виправить, якщо потрібно.

Гарна атмосфера на заняттях

На заняттях в нашій школі Ви будете не тільки вивчати іспанську мову. Ви також дізнаєтеся багато речей, яких раніше не знали про Іспанію та її культурі, про традиції, про цікаві місця, про те, як бути іспанцем ... спробуєте деякі страви іспанської кухні, приготовані нашими викладачами (вчителі, до всього іншого, ще й прекрасні кухарі). І, звичайно, Ви будете насолоджуватися хорошою атмосферою в компанії Ваших товаришів по навчанню, набуваючи нових друзів.

Які курси є в DONPROFESOR?

У нас є багато різноманітних курсів. Для початку, ми пропонуємо всі рівні: від курсів іспанської мови для початківців нульового рівня до рівня С2. Всі ці курси Ви можете вивчати з різною швидкістю. Ми звертаємо Вашу увагу на наш інтенсивний курс іспанської мови. Також можна вибрати тип курсу: є спеціальні курси іспанської граматики, є курси вивчення фразеологізмів та ідіом іспанської мови, є курси для підготовки до офіційного іспиту з іспанської мови, так званого, іспиту DELE. І, нарешті, кожен з курсів Ви можете проходити як в групі, так і індивідуально або Ви можете вибрати іспанська по скайпу , Що дуже зручно, так як Ви отримуєте індивідуальне заняття зі свободою вибору часу і місця.

Коротше кажучи, не дивлячись на те, що Ви живете далеко від іспаномовних країн, можливість вивчити іспанську мову у Вас є, тому що з DONPROFESOR Ви можете з легкістю зробити це в Москві.

Як таке можливо?
Чому вивчення іспанської мови в DONPROFESOR так ефективно?
Які курси є в DONPROFESOR?