Дівчина з Бурятії бере участь в конкурсі краси в Туві

Фото: vk.com / особиста сторінка А. Орбодоевой

10 серпня на сцені Національного театру Туви ім. В.Кок-оола пройде міжнародний конкурс «Міс Азія Альма Матер». У ньому беруть участь представниці Башкортостану, Киргизстану, Монголії, Казахстану, республік Бурятія, Калмикія, Хакасія і Тува, повідомляє tuvaonline.ru .

- Знову Тува стала центром краси і грації. Втретє тут пройде міжнародний конкурс «Міс Азія Альма Матер». Всі учасниці прибули. Всі вони інтенсивно готуються: розучують руху для дефіле, повторюють творчі номери, знайомляться один з одним і місті Кизил. До речі, багато хто з учасниць мають неабиякі таланти. Упевнений, глядачі залишаться задоволені, - каже головний координатор проекту, відомий хореограф Ертіне Конгар.

Всього за корону боротимуться 11 красунь. Нашу республіку представляє 17-річна Аяна Орбодоева. У цьому році вона перемогла в конкурсі «Краса Бурятії» в номінації «Юна Краса Бурятії».

У цьому році вона   перемогла в конкурсі «Краса Бурятії»   в номінації «Юна Краса Бурятії»

У Туві конкурс буде проводитися в кілька етапів:

• «Візитка, національний костюм»;
  • «Мій рідний край»;
  • "Творчий конкурс";
  • «Авангардний костюм», присвячений Року екології в Росії;
  • «Загальний танець»;
  • «Фізична досконалість»;
  • «Вечірній стиль».

До складу журі увійдуть фахівці і експерти в області культури, мистецтва і менеджменту. Засновниками конкурсу виступають: ТОВ «Всеросійський конкурс« Міс Росія Інтернешнл », міністерство культури Туви, міністерство у справах молоді та спорту республіки.

Від учасниць будуть потрібні такі якості, як сценічна культура, вміння спілкуватися з аудиторією, комунікабельність, знання етикету, грація, широкий кругозір, зокрема, знання історії та культури рідного краю, артистизм і почуття гумору.

Аяна Орбодоева - випускниця бурятської гімназії №29, 10-го медичного класу. Закінчила музичну школу №1 ім. Лінховоіна, грає на ятаге і фортепіано, танцює. Підтримати землячку можна проголосувавши за неї в групі конкурсу під «Вконтакте» .

Читати далі