Віталіна Цимбалюк-Романовська: Еліна Мазур розкрила правду про минуле, Армен Джигарханян, розлучення Джигарханяна, Оглядач

Українську піаністку Віталіну Цимбалюк-Романовська, яка прославилася скандальною історією розлучення з народним артистом СРСР Арменом Джигарханяном, викрили в черговому обмані, стосовно минулому житті. За словами її екс-соратниці, юриста Еліни Мазур, колишня дружина відомого актора раніше носила інше ім'я і зуміла отримати місце в театрі Джигарханяна нечесним шляхом.

Про це Мазур розповіла в передачі "Нові російські сенсації" на російському телеканалі НТВ, яка опублікована на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте новина до кінця).

Колишня подруга Цимбалюк-Романівської Еліна Мазур розповіла, що в українському паспорті у Віталіни було інше ім'я - її звали Вікторія. При цьому юрист обізвала піаністку "поломойки".

Українську піаністку Віталіну Цимбалюк-Романовська, яка   прославилася скандальною історією розлучення   з народним артистом СРСР Арменом Джигарханяном, викрили в черговому обмані, стосовно минулому житті

Віталіна Цимбалюк-Романовська і Армен Джигарханян

"Почнемо з того, що Віталіна до того, як влаштуватися в Росії, носила інше ім'я. В українському паспорті вона була Вікторією! Поломойки Віка Цимбалюк з Києва, яка влаштувалася в Москві", - заявила Мазур.

Також екс-подруга Віталіни зазначила, що та зуміла потрапити в театр Джигарханяна за допомогою обману.

"Мама Віки Цимбалюк Лідія Іванівна виписала з Києва дочку. Особливими талантами і зовнішністю вона не блищала, але змогла втертися в довіру до ректора академії імені Маймоніда Вероніці Іриною-Коган. Та, в свою чергу, навіть допомогла їй зробити російське громадянство", - підкреслила Еліна.

Так, спочатку Цимбалюк-Романовська працювала прибиральницею в родині Іриною-Коган. Коли послуги екс-подружжя Джигарханяна більше не знадобилися, їй допомогли влаштуватися в театр, не дивлячись на посередні знання і навички.

"Коли в послугах Цимбалюк-Романовський перестали потребувати, Віталіну спробували порадити в якості помічниці по господарству Армену Джигарханяну. Він відмовився - мовляв, і сам так-сяк справляється. А оскільки Армен Борисович шалено жалісливий - підбирає покинутих тварин і людей - то попросив одного подбати про нещасну дівчину. Той близько місяця намагався її прилаштувати, але безуспішно, так як дівчина могла бути тільки прибиральницею, оскільки більше нічого робити не вміла. Коли з'ясувалося, що Віталіна за освітою музикант, хоча і дуже посередній, який без нот і двох тактів не зіграє, спеціально під неї Джигарханян придумує Віталіни должность- щось типу тапера перед спектаклями. Так в кінці 2009 року в якості рядового співробітника театру Цимбалюк-Романовська і потрапила до Армену Борисовичу ", - підкреслила юрист Мазур.

Також вона "напророкувала" подальшу долю скандальної піаністки.

"Віталіну, яка сьогодні знаходиться під підпискою про невиїзд, скоро посадять, і вона буде шити рукавиці в жіночій колонії. Просто в цю ситуацію я занурена глибоко і знаю її не з того боку, як показує преса. У мене є дуже серйозні документи, по яким Цимбалюк-Романівської світить великий термін: тут і розкрадання грошей, і переведення в готівку, і незаконна зйомка прихованою камерою, і ще багато чого. Причому злодіяння вона здійснювала з особливим цинізмом і не дуже грамотно. багато речей наслідком вже встановлені. Думаю, в березні відбудеться перше судове аседаніе. І, запевняю вас, ніяких, що виправдовують дії Віталіни паперів, немає ні в неї, ні у її адвоката ", - підсумувала Еліна.

Як повідомляв "Обозреватель", екс-дружина знаменитого радянського актора Армена Джигарханяна Віталіна Цимбалюк-Романовська має намір судитися з колишнім чоловіком за наклеп і образи.

Що там нового у Меган Маркл і принца Гаррі - читай у нас в Instagram .