Hermitage Online проведе віртуальні екскурсії у «ВКонтакте»

Державний Ермітаж запустив проект Hermitage Online - онлайн-екскурсії по музею для всіх бажаючих в співтоваристві соціальної мережі «ВКонтакте»

Перша трансляція Hermitage Online пройшла сьогодні вранці на тему монтажу виставки «Ілля та Емілія Кабакови. В майбутнє візьмуть не всіх ». Провідні трансляції відвідали знаменитий Червоний вагон, користувачі першими побачили вже готові інсталяції.

Підготовка до прямої трансляції з Державного Ермітажу. Фото: ВКонтакте

Експозицію користувачам соцмережі представили сама Емілія Кабакова та Дмитро Озерков, завідувач Відділом сучасного мистецтва Ермітажу. Ретроспективу концептуального тандему російського і світового мистецтва можна побачити також у записи .

Підготовка до прямої трансляції з Державного Ермітажу. Фото: ВКонтакте

Прямі ефіри з Державного Ермітажу у «ВКонтакте» будуть проходити щомісяця. Користувачі соцмережі в режимі реального часу часу побачать, як іде монтаж і демонтаж виставок, побувають в гостях у реставраторів і технічних працівників, прогуляються по залах в момент, коли вони готуються до прийому відвідувачів, пройдуться по квітучому висячі саду і навіть по горищах і дахах музейних будівель.

Підготовка до прямої трансляції з Державного Ермітажу. Фото: ВКонтакте

Прямі трансляції доступні як через додаток VK Live для iOS і Android, так і за допомогою комп'ютера і професійного обладнання . Раніше соціальна мережа організувала прямі трансляції з МКС ; наукових лекцій з провідних вузів країни; а також подій Олімпіади .

Фото на обкладинці: pixabay.com

схоже