Житомир.info | Найкрасивіші українки планети: 6 учасниць конкурсу "Міс Всесвіт"

За останні 6 років участі в конкурсі «Міс Всесвіт» Українка учасниці лише двічі не потрапляли у фінал

Успіх українки Олесі Стефанко, яка завоювала титул «Віце-міс Всесвіт» , Став найбільш значущим за весь час участі України в конкурсі «Міс Всесвіт». Втім, українських красунь завжди помічали на конкурсах краси.

Конкурс «Міс Україна-Всесвіт» стали проводити в Україні з 2006 року, коли одна з найтитулованіших українських красунь Олександра Ніколаєнко вирішила стати господинею конкурсу «Міс Україна Всесвіт» і отримала для цього спеціальну ліцензію.

У 2006 році Україну на конкурсі «Міс Всесвіт», який пройшов в Лос-Анджелесі, представляла 21-річна студентка Київського національного університету культури і мистецтв Інна Цимбалюк У 2006 році Україну на конкурсі «Міс Всесвіт», який пройшов в Лос-Анджелесі, представляла 21-річна студентка Київського національного університету культури і мистецтв Інна Цимбалюк. Саме в цей рік представниця України вперше увійшла в 20-ку фіналісток конкурсу, хоч і не стала переможницею. Корону «Міс Всесвіту» тоді отримала Міс Пуерто-Ріко Сулейки Рівера.

Через рік на конкурсі, що проходив в мексиканському Мехіко, Україну представляла 21-річна харків'янка Людмила Бікмулліна Через рік на конкурсі, що проходив в мексиканському Мехіко, Україну представляла 21-річна харків'янка Людмила Бікмулліна. Вона вийшла в загальний фінал конкурсу в числі представниць 15 країн (всього ж за титул боролися 77 конкурсанток), однак після проходу в купальних костюмах в десятку найкрасивіших дівчат світу Людмила вже не потрапила. Титул «Міс Всесвіт-2007» дістався 20-річній японської танцівниці Рійо Морі.

У 2008 році на конкурс «Міс Всесвіт» від України поїхала 19-річна представниця Харкова Елеонора Масалаб У 2008 році на конкурс «Міс Всесвіт» від України поїхала 19-річна представниця Харкова Елеонора Масалаб. Але удача в той рік від України відвернулася: представниця нашої країни до фіналу так і не потрапила. А титул «Міс Всесвіт-2008» на конкурсі, що проходив у В'єтнамі, отримала 22-річна Даяна Мендоза з Венесуели.

Вже через рік на Багамські острови, де в 2009 році проходив конкурс серед найефектніших красунь світу, полетіла 25-льотна Христина Коц-Готліб Вже через рік на Багамські острови, де в 2009 році проходив конкурс серед найефектніших красунь світу, полетіла 25-льотна Христина Коц-Готліб. На той час вона вже встигла побувати солісткою однієї найпопулярніших в Україні поп-гуртів «ВІА« Гра ». Однак популярність на батьківщині не допомогла Христині дістати серця членів журі модного конкурсу: українка в фінал «Міс Всесвіту» не вийшла. Зате корону переможниці другий рік поспіль отримала представниця Венесуели - 19-річна Стефанія Фернандес.

У минулому році конкурс «Міс Всесвіт» пройшов в американському Лас-Вегасі У минулому році конкурс «Міс Всесвіт» пройшов в американському Лас-Вегасі. Україну на ньому представляла 22-річна Анна Пославська. Саме цей конкурс став першим великим успіхом для нашої країни: Пославська завоювала титул третьої віце-міс. А переможницею конкурсу стала 22-річна представниця Мексики Хімена Наваррете.

Однак справжнім «проривом» для України на конкурсах краси став успіх 22-річної одеситки Олесі Стефанко, яка завоювала титул «Віце-міс Всесвіт» на 60-му конкурсі краси «Міс Всесвіт» Однак справжнім «проривом» для України на конкурсах краси став успіх 22-річної одеситки Олесі Стефанко, яка завоювала титул «Віце-міс Всесвіт» на 60-му конкурсі краси «Міс Всесвіт». У цьому році він пройшов у бразильському Сан-Паулу.

фото: PHL