Більше 80 музеїв стануть безкоштовними 8 і 9 вересня

Фото: портал мера і уряду Москви

Москвичі зможуть безкоштовно відвідати 81 музей на честь Дня міста 8 і 9 вересня. Вільний вхід організують в Музеї Москви, Дарвінівському музеї, Музеї космонавтики, Будинку-музеї Марини Цвєтаєвої та інших виставкових майданчиках.

"Москвичі зможуть не тільки відзначити День міста на святкових майданчиках, а й відвідати пізнавальні експозиції та виставки. Департамент культури в день 871-річчя Москви відкриває двері для відвідувачів - музеї працюватимуть безкоштовно. У деяких з них пройдуть виставки, присвячені Москві", - розповів гендиректор агентства "Мосгортур" Василь Овчинников.

Гостям потрібно буде взяти безкоштовний квиток в касі. Документи не будуть потрібні, також як і попередня реєстрація, зазначив він. Заздалегідь записуватися потрібно тільки на деякі виставки, повідомляє портал мера і уряду Москви.

Музей Москви представить вуличну виставку "Московські меценати та благодійники". У дворі розкажуть про найбільших благодійників кінця XIX - початку XX століття. Гості дізнаються якісь міські галереї, театри, інститути і лікарні побудували за рахунок меценатів.

На Двірцевій площі музею-заповідника "Царицино" підготували музичну програму з класичною музикою російських і радянських композиторів: Петра Чайковського, Сергія Рахманінова, Миколи Римського-Корсакова, Олександра Бородіна та інших. Концерти відбудуться 8 вересня з 12:00 до 20:00 і 9 вересня з 14:00 до 20:00.

Музей Маяковського влаштує віртуальний тур по центру міста, там покажуть пам'ятні місця радянського поета, а також архівні фотографії і документи з фонду музею. Тур пройде 8 вересня з 15:00 до 16:30.

Крім того, 8 і 9 вересня в столиці пройде 150 безкоштовних екскурсій , Деякі прогулянки проведуть для москвичів зірки естради та телебачення.

День міста в столиці відзначатимуть 8 і 9 вересня. Для москвичів підготували понад 300 великих святкових заходів, в тому числі 160 концертів, 90 виставок, лекцій та творчих зустрічей, а також 100 майстер-класів. Головним подарунком до свята стане відкриття концертного залу в парку "Зарядье" . Завершить святкування 8 вересня феєрверк з 30 майданчиків .

Поділитися в соціальних мережах: