Коледжі для отримання спеціальності ветеринара після 9 класу: список

5. Коледж кінології Московської державної академії
  6. Електростальскій ветеринарний коледж
  7. Всеросійський аграрний коледж
  8. Навчальна ветеринарна клініка при Пашковському сільськогосподарському коледжі

Будь-яка професія важлива і потрібна Будь-яка професія важлива і потрібна. Всі професії проходять певні етапи розвитку, зародження і, звичайно ж, становлення. Як тільки людська діяльність тісно початку сплітаються в певний проміжок часу з одомашнення тварин, з'явилися перші зачатки ветеринарії.

Ветеринарія як наука вивчає першопричини зародження хвороби, за яких умов ця хвороба з'явилася і поширилася, а також яким чином її подолати.

Трохи історії про лікування домашніх тварин

Розвиток ветеринарії проходило нелегко і довго.

Навряд чи хтось сумнівається, що собака була і залишається не одне століття другом людини, виключаючи той час, коли вона була ще дикою. Коли людині необхідно було полювати, він приручив її, і вона стала домашньою. Також, коли люди почали займатися землеробством, вирощуванням зерна, багато інших тварин були одомашнені.

У той час людина цікавився, чому те чи інше домашнє тварина у нього в господарстві захворіло або загинуло, особливо якщо їх було багато. Тоді починали замислюватися про профілактику хвороб.

Спроби вилікувати і в подальшому не допускати або ж зменшити ймовірність захворювань домашніх тварин за допомогою різних трав, приготування так званих ліків робилися вже в давні часи.

Таким чином, накопичені деякі знання в галузі ветеринарії переходили наступним поколінням, їх успішно застосовували, починаючи з простих процедур, і постійно вдосконалювали.

Навчальні заклади

У сучасному світі існує безліч ветеринарних навчальних закладів, в яких студенти набувають спеціальність ветеринарного фельдшера і зоотехніка.

У цих коледжах навчаються працювати з тваринами, вивчають анатомію, а також профілактику, діагностику, лікування захворювань і т. Д.

Для любителів собак є вузька спеціалізація - кінолог, в обов'язки якого входить розведення різних порід, вирощування, професійна дресирування і підготовка.

У Московській області знаходяться:

• Коломенський аграрний коледж;
  • Волоколамський аграрний коледж;
  • коледж кінології Московської державної академії;
  • Електростальскій ветеринарний коледж;
  • Всеросійський аграрний коледж;

У Краснодарському краї:

• навчальна ветеринарна клініка при Пашковському сільськогосподарському коледжі.

Читайте також: Куди піти вчитися після 9 класу

Розглянемо ж кожен з них детальніше.

Коломенський аграрний коледж

Випускає фахівців-фельдшерів. Після 9 класу можна визначатися за бажанням. На даний момент освітня установа має в своєму розпорядженні науково-технічну базу, виробничу базу. Це кращий ветеринарний коледж.

Волоколамський аграрний коледж

Авторитетне навчальний заклад ветеринарного профілю в Московській області приймає абітурієнтів після закінчення 9 класу.

На платній основі це освітня установа дає можливість придбати робочу професію собаківника, птахівника, коняра, лаборанта-мікробіолога, ветеринарного санітара.

Коледж кінології Московської державної академії

Після закінчення 9 класу абітурієнтів може прийняти коледж кінології Московської державної академії. Особливо подобається студентам цього закладу практика, під час якої вони працюють з собаками.

Зовсім не обов'язково мати свою собаку, тому що даний навчальний заклад знаходиться в тісному контакті з багатьма притулками та розсадниками, кінологічними закладами МВС. Після занять більшість учнів відвідують готелі для тварин, з якими коледж складається в партнерських відносинах.

Електростальскій ветеринарний коледж

Після 9 класу він надає бюджетні місця для підготовки ветеринарів. Цікава спеціалізація - фельдшер дрібних тварин.

Тут проводять екскурсії в музеї, стайні, приватні розплідники, зоопарки, на іподроми. Учні поєднують теорію з практикою.

На практиці студенти не тільки запрошують закінчили школу хлопців після 9 класу подивитися навчальний процес, а й просять тих, у кого є свої домашні вихованці, прийти до них на прийом.

У коледжі вчать самостійно діагностувати, лікувати тварин, якщо в цьому є необхідність.

Всеросійський аграрний коледж

На спеціальності «ветеринарія» можна навчатися після 9 класу у Всеросійському аграрному коледжі. Старший ветеринар - таку професію отримає випускник після навчання, яке триває на рік більше, ніж звичайно.

Додатково опановують на такому курсі навчання такими навичками, як діагностування та лікування екзотичних видів тварин.

У ветеринарній клініці «Айболить» при коледжі студенти відпрацьовують маніпуляціями з тваринами. Учням, які надійшли після закінчення 9 класу, викладачі допомагають опановувати навичками, необхідними для відкриття своєї приватної клініки, управління і керівництва ветеринарним офісом.

Навчальна ветеринарна клініка при Пашковському сільськогосподарському коледжі

У наприкінці 2015 року в Краснодарському краї відкрилося даний навчальний заклад, який пропонує випускникам шкіл після 9 класу сучасні методи навчання та практики.

Наприклад, в області ветеринарної хірургії представлені сучасна апаратура, різні ліки по анестезії та наркозні препарати. На заняттях з терапії навчать оглядати тварин, вимірювати температуру, ставити діагноз, призначати обстеження, оптимально ефективно лікувати.

Ультразвукова діагностика допоможе студентам, що надійшли після 9 класу, розібратися з проблемними тваринами для виявлення захворювань і різного роду запальних процесів, травм, хвороб сечостатевої системи. Коледж має стаціонар для тварин для випадків, коли неможливо доглядати за ними на дому.

Пашковський сільськогосподарський коледж славиться добрим ставленням випускникам 9 класу, якісним навчанням основам лікування тварин.

Підводячи підсумок, відзначимо, що в даній статті ми розповіли, куди можна поїхати вчитися на ветеринара після 9 класу, а також про деякі особливості різних коледжів.