Пісні Великої Перемоги на факультеті глобальних процесів

29 квітня факультет глобальних процесів вперше провів конкурс-концерт, присвячений Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні. У виконанні студентів звучали пісні воєнних років, а також пісні, написані після Війни, але присвячені подвигу наших солдатів. Піснями і квітами студенти факультету глобальних процесів привітали присутніх на концерті ветеранів Великої Вітчизняної війни.

В гості до факультету прийшли ті, хто захистив нашу Батьківщину від смертельної небезпеки, а потім всі свої сили віддав самому чудовому університету нашої країни - Московському державному університету імені Михайла Васильовича Ломоносова:   Ніна Михайлівна Данилкович - заступник голови Ради ветеранів МГУ, старший науковий співробітник Науково-дослідного інституту і музею антропології та члени президії Ради ветеранів МГУ;   Валентин Павлович Бєлов - кандидат геолого-мінералогічних наук, старший науковий співробітник Музею землезнавства МДУ;   Анна Іванівна Демидова - кандидат філософських наук, доцент соціологічного факультету МДУ, член президії Ради ветеранів МГУ В гості до факультету прийшли ті, хто захистив нашу Батьківщину від смертельної небезпеки, а потім всі свої сили віддав самому чудовому університету нашої країни - Московському державному університету імені Михайла Васильовича Ломоносова:
Анна Іванівна Демидова - кандидат філософських наук, доцент соціологічного факультету МДУ, член президії Ради ветеранів МГУ.

Відкрила концерт віршем про війну студентка 3 курсу Василиса Наследова Відкрила концерт віршем про війну студентка 3 курсу Василиса Наследова. Після неї кращі молоді голоси факультету глобальних процесів виходили до мікрофону і радували ветеранів чудовим виконанням пісень воєнних років. Перше місце в конкурсі зайняла студентка 4 курсу Валентина Бондарева з піснею «Вогник», почесне друге місце зайняла студентка 2 курсу Вероніка Умарова з піснею «Журавлі», далі, з приводу 3 місця думку суддів, яких очолив науковий керівник факультету глобальних процесів професор І. І. Абилгазіев, настільки розійшлося, що було вирішено присудити «бронзу» всім іншим учасникам конкурсу: студентці 3 курсу Анастасії Старостинського, яка виконала пісню з кінофільму «Офіцери», першокурсниця Айларов Керімової і Ользі Федяєвої, чудовим дуетом заспівали пісню з серіалу «Московська сага» «Ах , ці хмари », висхідній зірці естради і КВН третьокурснику ФГП Роману Коробкову за знамениту і душевно їм заспівати« Темну ніч », голосистій другокурсниці Олександрі Ярмуліцкой, здорово виконала пелагіївський« Коли ми були на воєн », А також лауреату Міжнародного фестивалю« Співдружність талантів », четвертокурсниця Маріанне Кухарова, блискуче впоралася зі складним у вокальному та акторському відношенні твором -« Піснею про далеку Батьківщину »М. Таривердієва на вірші Р. Рождественського з телесеріалу« 17 миттєвостей весни ». В.о. декана факультету І.В. Ільїн, вітаючи учасників конкурсу та гостей факультету, зазначив, що не очікував такого високого рівня організації концерту та його учасників. >

Концерт став відкриттям і значимого соціального проекту. Група наших студентів на чолі з Іллею Жуковим за два тижні до його початку приступила до зйомок спогадів ветеранів МГУ, фрагменти яких були представлені на концерте.Еті спогади не тільки назавжди увічнюють тих, хто віддавав життя за майбутнє нашої країни, за нашу свободу, а й несуть величезне виховне значення для нинішніх і майбутніх поколінь студентів, вони можуть бути цікаві історикам, культурологам, можуть допомогти в розумінні подій Великої війни, які зараз часто піддаються спробам фальсифікації. Передбачається зняти відео спогадів якомога більшого числа ветеранів МГУ. Завершився концерт колективним виконанням пісні О.А. Абилгазіевой, після чого всі присутні студенти, викладачі та гості факультету виконали пісню, що стала народним гімном Перемоги - пісню Д. Тухманова «День Перемоги».

Після нагородження переможців, ветерани зробили колективну фотографію зі студентами і піднялися в зал засідань Вченої ради факультету на 11 поверх - обговорити плани конкретних заходів за участю студентів і молоді МГУ, в яких участь факультету глобальних процесів могло б стати визначальним. Попереду - сумна річниця 70-річчя початку війни, а вже в грудні - 70-річчя самої, напевно, доленосною її битви - Битви під Москвою.

Молоде покоління пам'ятає і знає про Велику Вітчизняну війну, вшановує пам'ять загиблих і поважає ветеранів, і це знання і ці почуття ми зобов'язані зберегти для наступних поколінь студентів.

У майбутньому році конкурс виконавців пісень, присвячених Великій Вітчизняній війні, стане відкритим для студентів усіх факультетів МГУ.