Пізнавальна передача «Розсекречена історія» на каналі «Культура», Владивосток

2. Культура
  3. тривалість

врятувати рядового

У 1998 році на екрани світу вийшов фільм "Врятувати рядового Райана". Але нікому не було відомо, що це реальний випадок, що стався в армії генерала Ватутіна в Велику Вітчизняну війну. Коли загинув генерал Ватутін (а він був третім сином, загиблим на війні), мати, Віра Юхимівна, звернулася до керівництва країни повернути їй четвертого воював сина - Павла. Війна для Павла Ватутіна закінчилася 17 квітня 1944 року, в день похорону середнього брата. У фільмі бере участь шеф-редактор журналу "Вісник Архіву Президента Російської Федерації" історик Сергій Кудряшов.

Помилка в розкладі

тривалість