Олена Ландер

1. біографія Олена Ландер - російська актриса і телеведуча. З 2014 року є ведучою ранкової передачі...
  2. Особисте життя
  3. Олена Ландер зараз

біографія

Олена Ландер - російська актриса і телеведуча. З 2014 року є ведучою ранкової передачі «Ранок Росії» на каналі Росія 1. Відома за серіалами «Ранетки» та «Детективи».

Актриса Олена Володимирівна Федюшина, більше знайома глядачам як Ландер, - корінна москвичка. Знаменитість народилася у вересні 1985 року в інтелігентній і творчій родині. Батьки Олени мають безпосереднє відношення до акторської професії. Більш того, вони самі виховують артистів. Володимир Григорович Байчер, батько Олени, працює деканом режисерського факультету ГІТІСу. Наталія Михайлівна, мати телеведучої, там же викладає акторську майстерність.

Актриса і телеведуча Олена Ландер

Батьки виявили у дочки акторські здібності досить рано. Наталя і Володимир відвели Олену в гуманітарний ліцей. Після закінчення навчального закладу в 2001 році Ландер надійшла в Міжнародний слов'янський інститут імені Г.Р. Державіна. Якраз в той час батько Олени разом з артисткою Людмилою Іванової набирав в цьому вузі акторський курс.

Під чуйним керівництвом батька і Людмили Іванової Олена закінчила театральний вуз, почавши сходження по кар'єрних сходах. Дівчину прийняли в трупу музичного театру «Експромт», яким керувала Іванова.

Фільми та телебачення

Кінематографічна біографія Олени Ландер, як і більшості колег, почалася епізодичними ролями. У 2006 році молода актриса з'явилася в картині «Офіцери», де зіграла представницю «золотої молоді». У тому ж році Ландер довірили ключову роль в серіалі «Детективи», який транслювався на Першому каналі.

Олена Ландер в серіалі "Детективи"

Відмінний дебют відкрив актрису для російських режисерів. Творці кінострічок пропонували Олені Ландер взяти участь в своїх роботах.

Кінематографічний прорив стався в 2008 році, коли Ландер знялася в серіалах «Циганки» і «Ранетки». Останній проект приніс чималу популярність Олені.

Але кінематограф не витіснив з життя актриси театр. Олена, хоча і була зайнята на зйомках, проте не відмовилася від сцени, на якій краще відчувається зв'язок з глядачами.

У 2009 році актриса перейшла в Мелихівська театр «Чеховська студія», де вже 2 роки працював як художній керівник її батько. Ландер зіграла в постановках «Дуель», «Каштанка» і «Старший син».

У 2013 році Олена вирішила спробувати себе в ролі телеведучої. У 29 років Ландер стала провідною на ізраїльському телеканалі. Але через півроку дівчині запропонували зіграти роль в російському телепроекті «Ангел і Демон». Прочитавши сценарій, Олена не змогла втриматися від спокуси і відправилася на зйомки в Росію.

У листопада 2014 Олену Ландер знову прийняли до лав телеведучих. Але на цей раз дівчина приєдналася до російських колег: Ландер покликали в співведучі популярного проекту «Ранок Росії».

Олена стверджує, що інтерес до журналістики прокинувся ще в студентські роки. У кіно і театрі актрису більше цікавили історичні ролі і персонажі, взяті з реального життя. А ще Ландер обожнює подорожувати, знайомитися з культурою і кухнею різних країн.

Олена Ландер в передачі "Ранок Росії"

Сама актриса і телеведуча каже, що готова відкривати для себе нові горизонти. За словами Олени, вона любить вчитися і спілкуватися з цікавими людьми.

«Продовжую знаходити, вчитися і відкривати. Люблю дивуватися і дивувати, вчити іноземні мови », - зазначає Олена Ландер.

Особисте життя

Романи в житті Олени траплялися, але їх було не так вже й багато. Перший почався після вступу до театрального вузу. Між майбутньої актрисою і студентом 3 курсу Олександром Івановим виникли почуття. Роман розвивався поступово. Молоді люди почали зустрічатися. Проте через 3 роки Олена і Олександр зрозуміли, що, крім дружніх відносин, їх нічого не пов'язує. Зате назавжди залишилися романтичні спогади і незабутні емоції.

Зате назавжди залишилися романтичні спогади і незабутні емоції

Актриса і телеведуча Олена Ландер

Особисте життя Олени Ландер знову освітилося прекрасним почуттям, коли дівчині виповнилося 23 роки. У той час актриса знімалася в «Ранетки», а коханим Олени Володимирівни став асистент режисера. Максим Андрєєв - саме так звали хлопця, який зацікавився чарівною дівчиною. Незабаром пара почала жити разом. Але через рік роман вичерпався, а у Максима з'явилася нова кохана.

Олена Ландер з дочкою

Недовго залишалася одна і Олена. На дівчину звернув увагу ізраїльський підприємець Томас Ландер, який став чоловіком російської телеведучої. Їх весілля відбулося в престижному ресторані столиці в 2010 році. Через рік у пари в Єрусалимі народилася дочка Естель.

Олена Ландер зараз

У 2016 році телеведуча відправилася відпочивати до Ізраїлю. В мережі Інстаграм з'явилося фото актриси в купальнику. Разом зі знімальною командою Олена Ландер в Ізраїлі знімала сюжет про Мертвому морі.

Олена Ландер

В травнем 2017 року Олена Ландер та співведучий «Ранку Росії» Владислав Зав'ялов побували в Ростові-на-Дону, де відбулася грандіозна телевізійна акція # ЯРоссія. Проект # ЯРоссія створює великий сімейний фотоальбом і об'єднує жителів країни в одну багатонаціональну сім'ю.

Всі бажаючі взяли участь у фотосесії, організованої в торговому центрі «Золотий Вавилон». Деякі ростовці отримали шанс потрапити на заставку межпрограммного оформлення телеканалу Росія 1, а 12 червня свої портрети жителі міста могли побачити на експозиції в парку Горького.

В інтерв'ю Олена зазначила, що суть проекту # ЯРоссія полягає в тому, щоб представити культуру і звичаї країни.

Актриса і телеведуча Олена Ландер «Йдеться про фотоальбом зі всієї різницею і багатонаціональною культурою. На фотографіях представлені люди, яких можна розрізнити за елементами національних костюмів », - сказала російська телеведуча.

проекти

• 2006 - «Офіцери»
  • 2006--2010 - «Детективи»
  • 2007 - «Жіночі історії»