Факультет хімічної технології ВШХТ

Technická 5

сайт

fcht.vscht.cz

Факультет хімічних технологій ВШХТ (чеськ. Fakulta chemické technologie VŠCHT) виник в 1969 році, внаслідок злиття двох основних факультетів Вищої школи хімічної технології , Факультету неорганічних технологій і факультету органічних технологій. Пропонує навчання за програмами в області прикладної хімії, синтезу, фармацевтичного виробництва, збереження і реставрації творів мистецтва. Випускники стають висококваліфікованими фахівцями в хімічній промисловості, фармацевтичному справі і реставрації творів мистецтва.

Бакалаврат [ правити ]

• Біоматеріали для використання в медицині (чеськ. Biomateriály pro medicínské využití)
  • Прикладна хімія і матеріали (чеськ. Aplikovaná chemie a materiály)
    • Водневі і мембранні технології (чеськ. Vodíkové a membránové technologie)