Квитки в театр Сац, дитячий музичний театр ім. Н.І. Сац

Шановні відвідувачі! Купити квитки в театр Сац можна через наш сайт! Оформіть замовлення вже сьогодні! Кур'єрська доставка здійснюється безкоштовно!

Першим в СРСР музичним театром для дітей та юнацтва став Московський державний академічний театр імені Наталії Іллівни Сац - видатного діяча культури, засновника, натхненника, людини з великим і добрим серцем, яке вона віддала дітям Першим в СРСР музичним театром для дітей та юнацтва став Московський державний академічний театр імені Наталії Іллівни Сац - видатного діяча культури, засновника, натхненника, людини з великим і добрим серцем, яке вона віддала дітям.

Наталю Сац називають «матір'ю дитячих театрів світу». Вона відкрила Центральний дитячий театр, Московський театр для дітей, перший Театр юного глядача в Казахстані ... З 20-х років заявила про себе як про талановитого режисера. Публіка із задоволенням набувала квитки на її постановки - «Золотий ключик», «Про Дзюбу», «Негреня і мавпа», «Серьожа Стрільців» і багато інших. Наталія Іллівна ставила спектаклі на знаменитих оперних сценах, співпрацювала з Отто Клемперер, видатним диригентом, який із захопленням відгукувався про діяльність Сац ... Але грянула війна, сталінські репресії, табори ... Повернувшись в 60-х роках в Москву, Наталія Іллівна з ентузіазмом взялася за розвиток ідеї про новий театр для дітей - Музичному. Тоді не було нічого - ні будівлі, ні балетів і опер для юної аудиторії, навіть не було артистів, які вміли б працювати в такому жанрі. Але любов до дітей, віра і воля Наталії Іллівни допомогли подолати всі перешкоди. И 21 листопада 1965 року відбувся перший спектакль - опера М.І.Красева «Морозко» на сцені Театру естради.

Власної сцени поки не було, але через деякий час музичний театр Н. І. Сац отримав в своє розпорядження будинок, перш належало готелі «Слов'янський базар», а в 1979 році переїхав на проспект Вернадського, до рідної домівки. Нова будівля була спроектована з урахуванням всіх потреб Дитячого музичного театру. З тих пір його прикрашає скульптура Синього птаха. У 1987 році театр був удостоєний почесного звання - Академічний. У 2003 році перед входом до театру був встановлений пам'ятник Наталії Іллівні Сац, де вона зображена з двома дітьми в костюмах Червоної Шапочки і Вовка.

Московський театр імені Н. І. Сац розпорядженні двома залами - Великим і Малим. У Малому концертному залі обладнано 300 місць, в Великому - понад 1000. Тут також є три сцени, дві бічних і одна основна. Квитки в театр Сац завжди є в наявності. Просто зателефонуйте і уточніть вартість квитків на потрібні місця.