Реквієм Верді пролунає в Маріїнському театрі в пам'ять про загиблих в Кемерово

© Маріїнський театр

Сьогодні, 28 березня, в Концертному залі Маріїнського театру відбудеться концерт пам'яті загиблих в Кемерово. У програмі Реквієм Джузеппе Верді.

Початок концерту о 20:00. як повідомляє сайт Маріїнського театру , В ньому візьмуть участь солісти Тетяна Сержан (сопрано), Ольга Бородіна (меццо-сопрано), Отар Джорджик (тенор), Станіслав Трофимов (бас), хор і симфонічний оркестр Маріїнського театру під керуванням Валерія Гергієва.

«Колектив Маріїнського театру висловлює глибокі співчуття рідним і близьким загиблих», - йдеться в повідомленні.

Також Маріїнський театр оголосив про зміну в сьогоднішній афіші: на Історичній сцені замість заявленого раніше балету «Пахіта» Едуара Дельдевеза, Людвіга Мінкуса, Ріккардо Дриго буде представлений балет Адольфа Адана «Жизель». Початок вистави о 19:00.