"З Венеції до Москви": на IX Фестивалі італійського кіно покажуть 11 фільмів

Московські глядачі зможуть побачити італійські фільми, представлені на 74-му Венеціанському міжнародному кіноогляді. Московські глядачі зможуть побачити італійські фільми, представлені на 74-му Венеціанському міжнародному кіноогляді

"Любов і куля". Реж. Антоніо Манетті, Марко Манетті, сцен. Марко Манетті, Мікельанджело Ла Неві, Антоніо Манетті

"Прихований колір речей", "Ніко, 1988" та інші італійські фільми подарує глядачам IX Фестиваль італійського кіно "З Венеції до Москви", який пройде з 6 по 11 лютого в рамках проекту "КАРО.Арт" в кіноцентрі "Жовтень".

11 фільмів, що входять в ретроспективу, були показані в рамках різних секцій 74-го Венеціанського міжнародного кіноогляду. У Москві фестиваль відкриється картиною Марко і Антоніо Манетті "Любов і куля". Гостями стануть режисери Себастьяно Ризо і Сільвіо Сольдіні. Фільм режисера Сільвіо Сольдіні "Прихований колір речей" закриє фестиваль 11 лютого. Також в програму увійшов фільм про музу Енді Уорхола співачці Ніко "Ніко, 1988" режисера Сузанни Ніккьяреллі і збірник італійських короткометражок, серед яких варто виділити картину "Пан Ротпетер" Антонієтти де Лілло.

Це оригінальні роботи, що зачіпають різні теми, які відрізняються по стилю і мови, що дозволяє створити актуальний образ сучасного італійського кіно.

Фільм "Червона пустеля". Реж. Мікеланджело Антоніоні, сцен. Мікеланджело Антоніоні, Тоніно Гуерра

Крім того, в рамках фестивалю 9 і 10 лютого в Московській школі кіно відбудуться майстер-класи режисерів Себастьяно Ризо і Сільвіо Сольдіні.

А вже з 22 по 25 лютого фестиваль пройде в Калінінграді в кінотеатрі "Каро 7 Калінінград Плаза".

Розклад і квитки доступні за посиланням .

Традиційна ретроспектива організована італійським Інститутом культури в Москві при співпраці з Венеціанською бієнале і при багаторічної підтримки банку "Інтеза".

Поділитися в соціальних мережах: