Rock of Ages мюзикл на Бродвеї

3. Рок-н-рол класика 80-х
  4. Придбання квитків на виставу Rock of Ages
  5. додаткова інформація

Постановка Rock of Ages (Рок на століття) - приголомшливе поєднання мюзиклу, рок-концерту, стендап-комедії, і незабутньою гри акторів. З моменту входу в театр, ви потрапляєте в рок епоху вісімдесятих, стіни театру прикрашені концертними флаєрами, плакатами, і нижньою білизною прихильниць. Всі пісні, протягом шоу, проходять у виконанні справжніх рок-груп. Для насиченості рок-н-рол вечора, під час шоу, глядачі можуть випить пива або інші алкогольні напої.

На жаль, це шоу закрилося

Ви можете знайти безліч інших шоу на Бродвеї тут

Історія клубу 'Бурбон'

Rock of Ages - історія з епохи сексу, наркотиків, і рок-н ролу, в 1987 році в Лос-Анжелесі. Сюжет ведеться від менеджера клубу 'Бурбон', де розгортаються головні події. Клуб 'Бурбон' - легендарне місце, де безліч рок-груп починали свою кар'єру. Німецький підприємець, переконав мера Лос-Анжелеса зробити місто більш сімейним. Для цього Лос-Анжелес коштувало очисти від таких місць як 'Бурбон'. Денис, власник клубу, впевнений що може врятувати свій бізнес якщо йому вдасться запросити Stacee Jaxx і групу Arsenal виступити в 'Бурбон' на своєму фінальному концерті. У розпалі подій, Дрю і Шеррі зустрічають одне одного, намагаючись прорватися в Голлівуді. Чи зрозуміють вони що створені одне для одного?

Кумедний сюжет мюзиклу

Історія може здатися вам трохи драматичною, але насправді шоу побудовано на комедійному сюжеті. Найсмішніші моменти мюзиклу очікуйте від Лонні, Дениса і Стейсі Джекс. Оповідач Лонні, одягнений в неохайний наряд з гаслами на футболці, часто спілкується з глядачами. Пародіюючи по сцені, він гумористично коментує про дії персонажів.

Рок-н-рол класика 80-х

Найвідоміші моменти рок-н-ролу 80-х - величезні зачіски, облягаючий Ласіна і слова пісні 'Rock of Ages'. Ви вийдіть з театру наспівуючи: Twisted Sister's 'I Wanna Rock' і 'We're Not Gonna Take It', Bon Jovi's 'Wanted Dead or Alive "і Journey's' Do not Stop Believin '- справжня класика 80-х.

Придбання квитків на виставу Rock of Ages

Купити квитки на спектакль Rock of Ages досить просто. Я рекомендую купувати квитки онлайн до вашої поїздки в Нью-Йорк. Чому? Посилання на замовлення квитків через наш веб сайту пропонують кращі місця у Портер (Orchestra / Front Mezzanine) зі знижками. Ви заощадите масу часу і грошей. Багато мюзикли дуже популярні, вони розкуплені на багато місяців вперед. .

Замовляти квитки через наш сайт дуже просто:

• Натисніть на посилання і виберете дату
  • Заповніть вашу інформацію
  • Перевірте ваш електронну пошту для підтвердження і наявності ваучера
  • Для обміну ваучера на квиток вам потрібно прийти за годину до початку шоу і пред'явити в касі свій ваучер і паспорт

У момент бронювання квитків ви не зможете вибрати конкретні місця в театрі, буде відома тільки секція. Місця в залі вказані на квитку який ви обміняєте з ваучером. При бронювання квитків на 4-х чоловік, гарантовано отримати місця поруч один з одним.

додаткова інформація

• Тривалість: 2 години 30 хвилин
  • Адреса: Helen Hayes Theatre, 240 West 44th Street

Ви можете знайти безліч інших шоу на Бродвеї тут

Рада Еріка: Це шоу ідеально підходить для любителів рок-н-ролу. Якщо ви не фанат мюзиклів, і хочете потрапити на концерт в Нью-Йорку, але ваша улюблена група не виступає, сходіть на 'Рок на століття ". Рок атмосфера театру зробить ваш вечір незабутній! Я б не рекомендував перегляд дітям молодше 14-ти років, в шоу присутні не нормативна лексика.

Чи зрозуміють вони що створені одне для одного?
Чому?