Ретро-вечірка Новорічна Відлига, або Блакитний Вогник на Маросейка

Коли: 31 грудень 2017

де: Клуб Олексія Козлова

Адреса: Москва, вул. Маросейка, 9/2., Ресторан "Left Bank Pub"

Телефон: + 7 (926) 052-00-77

Дорогі друзі Клубу Олексія Козлова !

Запрошуємо вас зустріти Новий 2018 й рік в нашому залі «Мансарда»: з музикою і піснями, конкурсами та призами, весело і смачно, святкуючи і спілкуючись в затишній атмосфері новорічних «Блакитних Огоньков» - доброї вигадки початку 60-х, в роки « відлиги ».

У ці яскраві і щасливі часи вас відведе спеціальна програма з пісень, прославлених у виконанні Едуарда Хиля, Вадима Мулермана, Йосипа Кобзона, Лариси Мондрус, Гелени Великановой, Майї Кристалінської, Едіти П'єхи, Аїди Ведіщева та інших зірок нашої естради 60-х і 70 х років.

Частими гостями «Блакитних Огоньков» були іноземні співаки. Тому в нашій новорічній програмі прозвучить найкраще з джазу і поп-музики тих часів, ретро-суперхіти з Європи і Америки.

Все це - сольно або дуетом - вам заспівають:

Андрій Солод - номінант на премію «Grammy», соліст Великого Академічного концертного оркестру імені Ю.В. Силантьєва, вокаліст Віденського філармонічного оркестру «Wiener Philharmoniker». Елла Хрустальова - джазова співачка і композитор, учасниця шоу «Голос» на Першому, авторка ансамблю «Мама Джаз», блиснула в шоу «Переможець» на Першому. Настя Бєляєва - володарка спецпризу Міжнародного конкурсу «Балтійське Сузір'я», учасниця телепроекту «Фактор А» -2013 і ТБ-шоу «Голос-2». Акомпанувати їм буде Бенд Олени Качуровської: Олена Качуровська, рояль; Павло Протасов, бас-гітара, контрабас; Олександр Рамус, гітара; Денис Хагба, барабани. Провідною «Огонька на Маросейка» виступить чарівна Анна Марліоні, актриса Театрального центру ім. Вс. Мейєрхольда, Корольовського драматичного театру, кінофільмів і телесеріалів. Вона буде керувати концертом, веселощами, доречними антрактами, а також інтерактивом: конкурсами на кращий тост, «Новорічних Караоке», кумедними завданнями і т.п. І вручить усім переможцям спеціальні призи від Клубу!

Збір гостей з 22:30. Початок о 23:30.

Квитки вартістю 6000 рублів на одну людину можна придбати в Клубі.

Крім музично-розважальної програми, в вартість квитка входить повноцінне святкове меню з традиційним новорічним «олів'є», гарячою стравою, фруктами, ігристим вином і міцним алкоголем.

Кожному гостю, що прийшов в ретро-образі 60-х або 70-х років - презент від Клубу!

Ласкаво просимо до нас 31 грудня!