Літературно-мистецький вечір «Поети-шістдесятники»

17 травня в Центральній міській бібліотеці ім 17 травня в Центральній міській бібліотеці ім. Семевского відбувся літературний вечір «Поети-шістдесятники». У ньому взяли участь старшокласники, студенти та інші читачі, були запрошені на вечір і представники філії ПсковГУ.

Євген Євтушенко, Белла Ахмадуліна, Андрій Вознесенський, Роберт Рождественський, Булат Окуджава - кому не знайомі ці імена? Саме в 60-ті роки поети стали збирати для читання своїх творів не просто зали, а цілі стадіони, тому що поезія була в самому повітрі того часу: вірші не просто читали - ними дихали.
Всупереч розхожій думці, нібито сучасне молоде покоління віршів не читає, вечір, присвячений поетів-шістдесятників, відбувся саме з ініціативи молоді. Він вийшов дуже змістовним, інформативним, теплим і стильним. У фойє бібліотеки була відтворена обстановка житлової кімнати 60-х років, в інтер'єрі якої і відбувалися виступи, деякі дівчата-учасниці були стильно одягнені і причесані.
Наша філія представляли першокурсниці, майбутні архітектори Ангеліна Лузгіна і Аніта Петрова, а також зав. бібліотекою Н.Д. Андріанова. Ангеліна декламувала відомий вірш Р. Різдвяного «Вчителям». Аніта читала вірш А. Вознесенського «Пожежа в Архітектурному інституті», вибір вірша був далеко не випадковий: Аніта - майбутній архітектор і Андрій Андрійович Вознесенський за освітою теж архітектор. Н.Д. Андріанова запропонувала увазі слухачів широко відомий вірш Євгена Євтушенка «Зі мною ось що відбувається ...», присвячене Беллі Ахмадуліної.
Вечір виявив зацікавленість аудиторії в темі, хороший літературний смак молоді, бажання спілкуватися, «на людей подивитися і себе показати», адже, як відомо все пізнається в порівнянні. Жодне з виступів не залишилося без уваги, всі учасники були відзначені Подяками.
Зі свого боку ми теж завдячуємо співробітників Центральної міської бібліотеки за запрошення взяти участь у такому цікавому заході, на пам'ять про який у нас залишаться приємні враження, нові знайомства та бажання ще глибше вивчати поетичну творчість, адже ми не тільки читачі, а й шанувальники.

Н.Д. Андріанова, зав. бібліотекою
Фото Ольги Рябовічевой (фотогалерея)