Актриса Тетяна Васильєва відзначить 70-річчя на гастролях

Фото: ТАСС / Антон Тушин

Народна артистка РФ Тетяна Васильєва зустріне ювілейний день народження на гастролях в Ростові, повідомляє ТАСС . На даний момент актриса гастролює з антрепризним спектаклем "Злови мене", в якому разом з нею зайняті актори Олена Сафонова та Федір Добронравов.

За словами Васильєвої, всього вона зайнята в восьми антрепризних постановках різних продюсерських компаній. При цьому в столиці вона грає два-три рази на місяць. На цей раз вона буде вдома після 10 березня - тоді і відбудеться святкування ювілею в колі сім'ї.

Як зізналася актриса, служити мистецтву вона вирішила ще в дитинстві. "У якийсь момент я так захопилася творчістю, що бритвою порізала собі палець і кров'ю написала в своєму щоденнику:" Я буду актрисою ", - зізналася вона.

Після школи вона поїхала до Москви і вступила відразу до ВДІКу і в Школу-студію МХАТ. Батьки, далекі від світу театру і кіно, дізнавшись, що дочка вирішила стати артисткою, намагалися забрати її додому, в Ленінград, але викладачі Школи-студії МХАТ, куди в підсумку абітурієнтка віддала документи, умовили їх дати їй шанс.

Після навчання Васильєва служила в Театрі сатири (1969 - 1983). Була зайнята в спектаклях "У часу в полоні", "Баня", "Звичайне диво", "Біг", "Тригрошова опера", в "Ревізорі" і "Лихо з розуму" у неї були головні жіночі ролі.

Ще майже 10 років її життя пов'язані з Театром імені Маяковського. У 1992 році їй довелося покинути його через підвищену зайнятості в кіно - адміністрація театру відмовилася йти назустріч затребуваною актрисою.

Дебют Васильєвої на кіноекрані відбувся в 1972 році у фільмі "Вдивіться в це обличчя". За ним послідували ролі - все більш помітні - в картинах "Здрастуйте, я ваша тітка!", "Дуенья", "Найчарівніша і найпривабливіша", "Моя морячка", "Наречений з Майамі", "Цирк згорів, і клоуни розбіглися" , "Побачити Париж і померти", "Попса". Всього актриса зіграла майже в 100 фільмах.

Сьогоднішню роботу Васильєва називає "вільним плаванням" - її основна зайнятість пов'язана з антрепризою. Також вона зайнята в спектаклі "Русское варення" театру "Школа сучасної п'єси". Скоро до нього додасться ще одна назва - в театрі вирішили поставити п'єсу Людмили Петрушевської "Балкон ку-ку". Одну з ролей у ньому виконає Тетяна Васильєва.