Купити квитки на концерт Валерії на сайті Білетер bileter.ru

Одна з найкрасивіших і успішних співачок нашої країни, якою захоплюються чоловіки і заздрять жінки - це, без сумніву, Валерія. Тільки-но з'явившись на небосхилі вітчизняної естради - а сталося це в ефірі «Ранкової зірки» в 1992 році - Валерія звернула на себе увагу. Її унікальний тембр голосу і загадкова зовнішність, величезні блакитні очі і чарівна посмішка буквально приголомшили серця меломанів. І ось уже понад 20 років вона радує нас своїм талантом і чудовими піснями, які ми вже скоро почуємо в живому виконанні - зі сцени БКЗ «Жовтневий» Валерія виконати всі свої кращі і нові композиції, а значить, пора поспішити в касу ДТЗК, щоб купити квитки на концерт Валерії.

Навіть незважаючи на важкі періоди в житті, на народження трьох дітей, на численні турботи і проблеми, Валерія ніколи її опускала руки і не припиняла бурхливої ​​творчої діяльності. На її рахунку більше 12 альбомів, причому всі вони дуже різнопланові: Валерія співає і російські романси, і танцювальні шлягери, і оперні арії, і навіть пісні англійською мовою. І кожну свою пісню артистка не просто виконує - проживає на сцені, і саме за цю щирість і відкритість її люблять шанувальники, які не пропускають ні один концерт Валерії.

У 2013 році Валерія була удостоєна звання Народної артистки Росії, ну а вже музичних премій і нагород у Валерії просто не злічити: це і премії MTV, і багаторазова премія «Пісня року», і «Золотий грамофон», і звичайно, кілька премій «Муз -ТВ ». А на самому початку творчого шляху Валерія була визнана «Людиною року». До того ж співачка бере активну участь у благодійній та громадській діяльності, успішно поєднуючи її з творчістю і найважливішими функції подружжя і матері. Дивно, але навіть при такій зайнятості артистка знаходить час для спілкування з глядачами, і підтвердженням тому стане черговою концерт Валерії в Петербурзі - квитки вже можна купити і в театральних касах, і по телефону 380-80-50.

Серед найвідоміших пісень Валерії - «Літак», «Ніжність моя», «Не ображай мене», «Таю», «Метелиця», «Рига-Москва», а серед останніх особливою любов'ю публіки користуються «За серпантину», «Чашка чаю »і дует з дочкою« Ти моя ».

Зайнятим совеменную людям часто не вдається викроїти час для походу в театр або на концерт, а вже знайти час, щоб регулярно відслідковувати анонси цікавих подій, і зовсім нереально Зайнятим совеменную людям часто не вдається викроїти час для походу в театр або на концерт, а вже знайти час, щоб регулярно відслідковувати анонси цікавих подій, і зовсім нереально. Мобільний додаток bileter допомагає тримати руку на пульсі культурного життя Петербурга, дізнаватися про всі заходи і навіть купувати на них квитки онлайн. Встановлюється безкоштовно і дає можливість користуватися всім функціоналом сайту bileter.ru прямо з мобільного телефону.