Директор Культурного фонду Валерія Золотухіна Ірина Линдт: Нам дуже хочеться поділитися з алтайських глядачем тим, що ми робимо

24 березня 2017 р 16:56

24 березня в Алтайському краї стартують Дні Культурного фонду Валерія Золотухіна . У регіон прибули заслужені артисти Росії Валерій Черняєв і Любов Чиркова, артистка Московського театру драми і комедії на Таганці і директор Культурного фонду Валерія Золотухіна Ірина Линдт, артистка Московського академічного театру імені Володимира Маяковського Анна Багмет. За словами Ірини Линдт, ідея провести Дні Культурного фонду Валерія Золотухіна прийшла тоді, коли вона з сином Іваном та Ганною Багмет працювали в складі журі II Фестивалю дитячого театрального творчості «Істок» імені Валерія Золотухіна на батьківщині артиста в Бистрий Істок. «Фонд існує два роки. Ми вже багато встигли зробити. Нам захотілося поділитися з алтайських глядачем тим, що ми робимо в Москві, нашими невеликими проектами. 24 березня в Молодіжному театрі Алтаю імені Валерія Золотухіна відбудеться перший показ. Це спектакль-концерт «Я, Висоцький Володимир», - говорить вона.

Програма делегації, до якої увійшло близько 15 осіб, різноманітна. У МТА і Алтайському крайовому Російсько-Німецькому Домі відбудуться покази фільму, який знімали разом з Міжнародним союзом німецької культури. Головну роль в ньому зіграв Іван Золотухін. Дітям покажуть вистави «Сновидіння» і «Снігова королева». Їх доповнюють сольний концерт Ірини Линдт «Любов не запитає» і спектакль-кабаре «Lieboвь», де на сцену разом з нею виходить Анна Багмет. «Lieboвь» заснований на любовній ліриці сучасних німецьких поетів.

«В Алтайському краї робиться дуже багато для увічнення пам'яті Валерія Золотухіна. Здорово, що Дні Культурного фонду Валерія Золотухіна проходять не тільки в Барнаулі, а й в Бистрому витоки, Новоалтайске і ЗАТЕ Сибірський. 30 березня, в день пам'яті Валерія Золотухіна, пройде вечір, присвячений народному артисту. У ньому візьмуть участь наші гості, артисти Молодіжного театру Алтаю і діти зі школи-студії МТА. Ми сподіваємося, що така дружба між театром і фондом продовжиться », - зазначає директор Молодіжного театру Алтаю Ірина Лисковец. Взяти участь у вечорі пам'яті Валерія Золотухіна запросили кращих хлопців, які виступали на фестивалі дитячого театрального творчості «Істок».

«Ми сподіваємося, що після нашої поїздки люди дізнаються про діяльність нашого фонду, побачать, що ми робимо добрі справи», - каже Анна Багмет. Додамо, що в цей раз гості привезли з собою особисті речі Валерія Золотухіна. Їх передадуть в Молодіжний театр Алтаю і Меморіальний музей артиста.

Фото: Станіслав Хазиев

24 березня 2017 р 16:56   24 березня в Алтайському краї   стартують Дні Культурного фонду Валерія Золотухіна