Запрошуємо взяти участь в конкурсі декоративно-прикладної творчості «Ай да валянки!»

Відділ молодіжної політики Державного автономного установи «Управління культури, молодіжної політики і спорту» Тавдинського міського округу з 12 грудня 2016 по 11 січня 2017 року проводить конкурс декоративно-прикладної творчості «Ай да валянки Відділ молодіжної політики Державного автономного установи «Управління культури, молодіжної політики і спорту» Тавдинського міського округу з 12 грудня 2016 по 11 січня 2017 року проводить конкурс декоративно-прикладної творчості «Ай да валянки!».

Для участі в конкурсі необхідно підготувати і здати з 12 до 29 грудня 2016 року валянки (предмет національної російської одягу) (один валянок або пару вирішує учасник), оформлені відповідно до номінацій конкурсу:
«Валянки - арт-об'єкт» (Наприклад: валянки - предмет інтер'єру, валянки - частина декоративного новорічного панно, валянок - скарбничка, валянок - новорічна іграшка і т.д.) Обов'язково художнє оформлення валянка за допомогою різних технік і матеріалів;
«Друге життя валянок» - виріб, що демонструє вторинне використання валянок в побуті;
«Найбільш народний валянок» (в даній номінації на конкурс приймаються валянки, оформлені відповідно до національних традицій народів Росії);
«Валянки моєї мрії». Роботи в цій номінації повинні бути прикрашені в будь-якої техніки і не втратити можливості їх використання за прямим призначенням.
До конкурсної роботи необхідно прикріпити пояснювальну записку ( додаток №1 ). Підсумки Конкурсу будуть підведені не пізніше 11 січня 2016 року.

Положення про проведення конкурсу